U12 - AFK Slavoj Podolí 3:6 (0:4)

PodoliStřešovice - Po krásné sobotě jsme se probudili do pošmourné deštivé neděle. Počasí jako by předurčilo i náš výkon. Byl mdlý, bez potřebného nasazení. Utkali jsme se týmem, který byl v tabulce jen kousek před námi a po minulém výkonu v Satalicích jsme byli mírnými optimisty. Ale kdeže minulé "sněhy" jsou.
  Do zápasu vstopilo o mnoho lépe Podolí. Jejich hráči i přes nepříznivé podmínky dobře kombinovali, nabízeli se a hlavně stříleli. V 5' a 6' si soupeřovi útočníci krásně zaběhli za naší obranu a prostřelili Vaška. Další branky přidali ještě v 19' a 22', když jsme je nechali střílet i z kratších vzdálností. Do této doby jsme se my k ničemu nedostali. Vázla kombinace. Míče od nás létaly všemi směry a pohyb bez míče nebyl naší silnou stránkou. Až za stavu 0:4 jsme se trochu probrali. Nejaktivněji si počínal Martin Potůček (posila z ročníku 2000). Ve 25' zahrával přímý kop, trefil břevno, bohužel nikdo z našich se k dorážce nedostal. Do poločasu měl ještě 2 pěkné šance, ale ani jedna střela se mezi tyče nevešla. V úvodu druhé půle jsme inkasovali popáté. Ale domluva v šatně asi pomohla. najednou jsme se i my dostávali na dostřel a do zakončení. Od 41' jsme si vypracovali několik šancí. Často se pokoušel o zakončení Lukáš B., ale jeho střely postrádaly přesnost nebo razanci. I když soupeřovi brankáři střely často vyráželi, nikdo z našich nedorážel. "Nedáš - dostaneš" se potvrdilo ve 49', kdy jsme inkasovali šestý gól. Teprve od té chvíle jsme začali hrát tak, jako v Satalicích. V 52' krásně zakroutil přímý kop Martin Potůček, ale brankář na střelu dosáhl a vyrazil. V 58' šance Martina P a Lukáše B, opět bez zakončení. V 60' si dobře kopnutý rok Martina Nováka zpracoval před bránou Ben, ale dal těsně vedle.V 63' se končně trefil Lukáš B, když zakončil samostatnou akci - 1:6. V 67' byl před brankářem úplně sám opět Lukáš B, ale souboj s ním prohrál a trefil přímo jeho ruce. V 68' prodlužovla Mark Burnham výkop Vaška. Za obranu si naběhl Martin Potůček a svůj odobrý výkon korunoval gólem - 2:6. V 70' dal výsledku konečnou podobu Marek Papež (další posila z 2000), když z velkého úhlu prostřelil brankáře - 3:6. Soupeř byl v neděli lepší 3/4 zápasu a vyhrál zaslouženě. Naše vzchopení se v závěru přineslo už jen snížení na přijatelných 3:6. V sobotu jedeme do Bohnic, kde se snad popereme o 1. podzimní výhru.
Statistika: SK Střešovvice 1911 - AFK Slavoj Podolí 3:6 (0:4), branky: Lukáš Barták, Martin Potůček, Marek Papž.
Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Eliška Kulichová, Lukáš Rys - Lukáš Barták, Mark Burnham, Martin Novák - Ondra Merxbauer, Ben Jetton, Milan Hrdlička, Martin Potůček, Marek Papež.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY