U12 – Sokol Řepy 6:5 (4:3)

Střešovice - Po minulém gólově „chudém“ utkání v Bohnicích (vítězství 1:3), jsme na sluncem zalitém domácím hřišti předvedli naši typickou přestřelku. Průměrný počet gólů (vstřelených + obdržených), které padnou v našich utkáních je 9. Více gólů padá pouze v zápasech posledního Újezdu P4 (12-tý), ale ten je v tabulce úplně poslední – zatímco my po tomto kole držíme čtvrtou příčku.

Zápas jsme začali tradičně – ve druhé minutě jsme po laxní hře obrany prohrávali 0:1(video), kdy chlapci nechali před brankou zcela volného hráče. O tři minuty později vystihl špatnou přihrávku obránce Honza Ďubašík a pohotovou střelou srovnal skóre – 1:1(video). Zápas pokračoval ve svižném tempu a Tomáš Novotný, který tentokrát chytal v prvním poločase, za pár minut tahal míč podruhé ze své branky – šikovný útočník se uvolnil kousek před hranicí brankoviště a na jeho táhlou střelu Tomáš zareagoval pozdě – 1:2 (video). V 15‘ minutě neudržel gólman soupeře v rukou dělovku, kterou na jeho branku vyslal Denis a Honza míč pohotově uklidil za jeho záda – 2:2 (video). Vyrovnání naše hráče povzbudilo a v následujících minutách jsme soupeře zasypali sprškou střel (video, video, video, video). Naše aktivita přinesla ovoce v 25‘ – po rychle založeném útoku se prosadil Shion – 3:2 (video). Hrálo se vysokém tempu a útoky se přelévali z jedné strany na druhou. Řepy dokázali vyrovnat ve 32‘ minutě – 3:3 (video). Když už se zdálo , že poločasové skóre bude nerozhodné ,dokázal se potřetí v tomto zápase prosadit Honza, po té co šikovně sklepl za záda brankaře míč po rohovém kopu, který výborně zahrál Jakub Suchánek – 4:3 (video).

Ve druhém poločase pokračovala oboustranně útočná hra a i skóre se měnilo tradičně rychle.  Soupeř rychle srovnal na 4:4 (video) – po třech úžasných zákrocích Tomáše Doležala, který nastoupil do branky ve druhém poločase, nechali kluci střílet zcela nekrytého hráče Řep. Obratem jsme však znovu strhli skóre na svou stranu – po faulu na Kubu Vidnera (video) skóroval z přímého kopu Denis – 5:4. Následovala část utkání, kdy jsme soupeře přitlačili a měli zjevnou převahu (video). Povedenou desetiminutovku uzavřel Denis dalším krásným gólem po individuelní akci – 6:4 (video). Soupeř se však nevzdával a jeho útoky byli nadále nebezpečné po jedné  z jeho střel se míč za zády Tomáše odrazil od břevna na brankovou čáru, zpět do břevna, znovu na čáru a po té ho naštěstí Tomáš stačil zkrotil. Snaha soupeře o korekci skóre vyvrcholila rychlým protiútokem po našem rohu – obrana se nestačila vrátit a útočník hostí snížil na 6:5 (video).  Do konce utkání chybělo odehrát 4 minuty a i těch 4 minutách se mohlo skóre měnit na obou stranách.

Vítězstvím jsme se posunuli na 4 místo v tabulce. Za odehraný zápas je potřeba pochválit celý tým, nadstandardní výkon podal zejména Denis a myslím, že nejlepší výkon ze všech dosud odehraných utkání předvedl Honza Ďubašík a to bez ohledu na to, že již dokázal nastřílet v jiných zápasech více než dnešní tři góly.

 

Foto - galerie Honza Ďubašík  zde


Sestava: Tomáš Novotný, Tomáš Doležal – Ondřej Kučera, Ivan Ždánský, Jakub Suchánek, Denis Kozyhr, Jakub Vidner, Štěpán Horáček, Marek Immer, Matěj Novotný, Shion Kittler, Martin Pospíšil,  Jan Ďubašík

Branky SKS : Ďubašík 3, Kozyhr 2, Kittler

Immer Jaroslav

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY