Sokol Stodůlky - SŽ'B' 1:1 (0:0)

Stodulky

Stodůlky – K dalšímu utkání jsme v sobotu za krásného slunečného počasí jeli do Stodůlek. Soupeř je v průběžné tabulce ihned za námi na 6. místě se ztrátou 4 bodů. Podzimní duel skončil smírně 3:3, když oba týmy v průběhu utkání vedly. Tentokrát jsme postrádali nemocné - Jakuba Buriše a Petra Doležala. Oproti podzimu jsme standardně neposílili z řad „96“, ale potěšilo nás, že přišel naše kluky povzbudit aspoň na lavičku Láďa Morgenstern (přišel do Střešovic ze Stodůlek).


Na hrozném trávníku jsme neočekávali brilantní technický fotbal, ale naopak jsme byli připraveni na bojovný fotbal plný osobních soubojů. Soupeř, který nastoupil s téměř všemi hráči ročníku „96“ měl lepší výchozí pozici, ale naši kluci brzy tuto výhodu eliminovali. Rychlou kombinací (co trávník dovolil) a hlavně zodpovědným přístupem všech hráčů nedovolili soupeři převzít iniciativu. Naopak mírný tlak jsme měli my. Soupeř se dostal k prvnímu ohrožení naší branky až v 15‘ při rohovém kopu, ale hlavička šla asi 10m mimo. V 15‘ po našem rohu střílí Tonda Masner mimo. V 21‘ po průniku Martina Vyskočila po levé straně hlavičkuje Edis Šahini a Tonda Masner prodlužuje do branky – rozhodčí však na pokyn domácího lajnového odpískal ofsajd (jestli hráč Stodůlek č 7 byl před Tondou, to si opravdu nejsem jistý) (video). V 30‘ při trestném kopu domácích propadl míč až k volnému útočníkovi Stodůlek, jehož střela však byla „ragby-ová“ (video). Po dalším průniku Martina Vyskočila v 32‘ střílí Edis Šahini mimo (video).

Druhý poločas začal šancí Střešovic – Roman Stojka doběhl dlouhý míč, ale na jeho centr Tomáš Kouklík nedosáhl (video). V 40‘ se dostával do šance Kuba Surý (dal nám na podzim 2 góly), ale díky nerovnému trávníku vystřelil mimo (video). V 47‘ se po rohu dostal ke střele ve vápně Edis Šahini, ale obrana odrazila. Z následného protiútoku v 48‘ přišlo nedorozumění mezi Járou Malíkem a Kubou Turkem a soupeř vedl – 1:0 (video) první střela soupeře na naší bránu. V 53‘ však kluci vyrovnali – po rohu Marka Rajniše se ještě neprosadil Martin Kašpar, ale Jára Malík neuvěřitelným halfvolejem v pádu napravil svou chybu při brance soupeře – 1:1 (video). V 69‘ mohl být Jára ještě slavnější, když z přímého kopu trefil břevno (video), ale nakonec jsme mohli i prohrát, když v poslední minutě nás zachránil Jakub Turek (video).

 

Závěrem :

Kluci dnes předvedli, že si již dokáží poradit se staršími fotbalisty soupeře. Myslím si, že dnes jsme byli lepší a zasloužili si i vyhrát. Soupeř měl za celý zápas jen 2 střely na branku a minimum šancí. Kluci i na špatném terénu dokázali, že umí hrát pěkný fotbal, který je baví. Příští neděli přivítáme doma tým Chodova.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek,

V poli : Tomáš Pazourek, Jára Malík, Míra Bláha, Petr Těšínský, Lukáš Timko, Edis Šahini, Martin Kašpar, Marek Rajniš, Tomáš Kouklík, Roman Stojka,

Střídali : Antony Masner, Martin Roušal, Martin Vyskočil, André Kemps,

 

Střelci SKS v utkání:

53‘ Jára Malík

 

Zapsal - Libor Kašpar, 30.4.2011

Názor druhé strany: zde

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY