FC Háje – U11 26:6

Háje – Konec sezóny se nám kvapem blíží a my již pomalu směřujeme vše k příštímu ročníku. Většinu „mistrovských“ utkání hrajeme po domluvě s trenéry (díky za to) systémem 7+1 na dvě hřiště. Má to neskonalou výhodu v tom, že si zahraje opravdu každý a vytížení kluků je absolutní. Negativní dopad je samozřejmě výsledkový, a když do nominace zasáhnou pro fotbalové trenéry nepopulární školy v přírodě a nemoci, může konečný výsledek být i zavádějící.

Na Háje jsme jeli bez jediného stálého brankáře a dalších čtyř hráčů do pole. Sestavu jsme tedy museli přeskupit a snažili jsme se o vyrovnaní sil na obou hřištích. Hrálo se, jak jsme již avizovali, 2x7+1 v časovém rozmezí 3x25.minut!

Na prvním hřišti jsme se úvodní třetinu oťukávali se soupeřem bez náznaku šance. Háječtí hráči byli nicméně dynamičtější a jejich souhra nás dostávala do úzkých. My jsme celkem solidně bránili, ale směrem nahoru jsme nepředvedli nic.

Do druhé třetiny jsme stáhli Grégra do obrany a začali jsme hrát naplno  a možná jsme tím i hráče v tmavě modré kombinaci dresů trochu zaskočili. Najednou jsme si dokázali vytvářet šance. Tři z nich proměnil Dušek, ale úspěšnost i tak zůstala hluboko pod 40%.

Do třetí části po dohodě trenéru přišlo na přeskupení týmů a nastavení hřišť tak, že si proti sobě zahrají ty nejlepší možné výběry.

Přizvali jsme tedy na naše hřiště Vodrážku, Drličiaka a Přikryla. Hráli jsme jedním slovem skvěle. Kombinačně, rychlostně. Jen opětovné selhání v koncovce nám kazilo z tohoto měření dojem. Po 15. minutách kdy jsme jasně dominovali, jsme mohli a měli vést o deset branek, ale místo toho jsme vedli „pouze“ 2:0. Soupeř ucítil šanci a v posledních pěti minutách se snažil o vyrovnání a to se mu také povedlo.

Závěrem:

V utkání bylo hodně změn, ale kluci si všichni zahráli dostatečně a se všemi protivníky. Od druhé části jsme přebrali na jednom hřišti iniciativu a začali hrát to co umíme, jsme rádi, že kluci již dokážou víceméně podat a hlavně zopakovat dobré výkony a hru. Samozřejmě ti méně ostřílení playeři zatím strádají, ale snaha se jim upřít rozhodně nedá. Za nás v tomto směru panuje spokojenost a věříme že to klukům vydrží a budou se i nadále svou pracovitostí posouvat rychle kupředu.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY