FK Admira Praha - U11 16:5 (6:4, 10:1)

Hovorčovická – V nedělním sychravém odpoledni jsme zavítali do Kobylis, přesněji do areálu Základní Školy Hovorčovická, kde svá utkání hrají celky FK Admiry Praha. Že jsme nevhodně zvolili bílou barvu spodní části dresů nám bylo hned po příjezdu vice než jasné.

Na hřišti před námi právě skončilo utkání domácí U17 proti Svitavám (3:1) a před ním na pažitu hráli stejné utkání i Starší dorosty.Ze zeleného plácku tak zbylo jen oraniště a my se těšili jak se pěkně vyrácháme :D

Zápas jsme po domluvě obou stran odehráli na dvě hřiště systémem 7+1, k utkání jsme tedy dorazily v hojném počtu 22 hráčů a každý dostal svou porci minut.

Že kluci umí zahrát dobře jsme věděli, ale co se dělo zejména na hřišti „A“ to byl vysloveně koncert! Míč lítal z nohy na nohu. Zadní dvojice Drličiak – Vodrážka předvedli po celý zápas perfektní souhru. Výměna pozic fungovala perfektně po celém hřišti. Houdek byl snad všude a když se vyměnil s Duškem, hrajícím ve skvělé formě na pravém kraji, soupeř měl zamotanou hlavu! Křídelní hráči prováděli smrtící náběhy, neúnavné dříče Duška se Synečkem zásobovali střední záložníci Veselý s Přikrylem neustále. Na vrcholu pomyslné „pyramidy“ operoval převážně Velinger či Hrabánek a těm zápas také sednul! Jen ta koncovka! Tři branky jsme vstřelili po rohovém kopu, ze hry se nám stále nedaří dostat se na větší procento úspěšnosti.

Na druhém hřišti jsme se také snažili o technický fotbal i na velmi těžkém terénu, ale bylo znát, že některým klukům ještě chybí herní vyspělost. Nutno ovšem podotknout, že výborně zahráli matadoři Škába, Ševčík, Grégr a rekonvalescent Štěrba, své drápky vytahuje na větším hřišti i Harustiak, který dokáže včas a přesně adresovat kolmé přihrávky na naše útočné šiky!

Soupeř byl velmi kvalitní a my děkujeme za možnost sehrát zápas na velkém hřišti.

Závěrem:

Nezbývá než smeknout klobouk před dnešním výkonem kluků v zelenobílém!!! 

Věříme, že již brzy, pokud budou produkovat takovýto „totální fotbal“, budou za svůj přístup ohodnoceni ne jen od nás a přítomných diváků, ale i vítězstvím, které si bez pochyby zaslouží a kdyby náhodou se to příště nepovedlo výsledkově, tak po takovém výkonu budou pro nás vždy VÍTĚZOVÉ!!!

Sestava:

Steinbauer – Dušek, Drličiak, Vodrážka, Houdek, Hrabánek, Přikryl, Syneček, Velinger, Veselý, Víšek,

Ota (09) – Bernas, Grégr, Harustiak, Pálka, Sládeček, Syrový, Ševčík, Škába, Štěrba, Vihan

Branky SKS1911: Sládeček, Velinger, 

Jan Syrový

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY