FA Praha - U11 34:9

Střížkov - K prvnímu mistrovskému utkání v soutěži starších přípravek jsme se vydali na Střížkov, kde sídlí FA Praha. První mistrovské zápasy po letní přípravě jsou vždy plná očekávání, jak ze strany hráčů, rodičů tak samozřejmě ze strany trenérů.

Zápas nám trenérům potvrdil domněnky, že než se kluci po prázdninovém režimu rozeběhnout do plných obrátek, bude to ještě chvíli trvat.

Na jednom hřišti se nám dařilo se soupeřem držet krok celé utkání a kluci se v průběhu čtyř čtvrtin střídavě přetahovali o vedení. S průběžným stavem utkání se shodně střídala i naše aktivita. Celý zápas se tak střídali hluché pasáže, kdy jsme se nechali jednoduchými chybami z nepozornosti přehrát, s pasážemi aktivními, kde kluci předváděli činnosti, které od nich vyžadujeme.

Druhé hřiště si vedlo o něco hůře. Rozdílovými faktory, který byly v tomhle případě na soupeřově straně, byla rychlost a důraz. I přes světlé chvilky nás soupeř přehrával a zaslouženě utkání vyhrál.

Sestava: Drličiak, Dušek, Frýdl, Grégr, Haruštiak, Přikryl, Ryba, Řechtáček, Syneček, Syrový, Škába, Štěrba, Vihan, Vodrážka, Velinger

Branky:

Cintler Pavel

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY