U11 - Březiněves 3:2 (2:2)

BrezinevesStřešovice - V horkém nedělním odpoledni jsme museli vzít za vděk naší UMT, protože naše přírodní tráva byla po týdenních přeháňkách s kroupami nepoužitelná... A tak atmosféra na ploše i ve vzduchu byla jak v sauně – vždyť hrál první s druhým !!!

 

Samotné utkání byla bitva s velmi dobře organizovanou hrou, kde vyčnívala na obou stranách hra obran podpořená výbornými zákroky všech tří brankářů (na naší straně Vojta s Marcelem) a proto se oba týmy, i když mají ve svých řadách nejlepší střelce, jen těžko dostávaly do zakončení.

 

Dnes to byl zápas, kde rozhodlo o trochu větší štěstíčko pro nás, jak při vstřelených brankách ( vyrovnání zařídil Dominik Klinka, který dorazil až v průběhu zápasu a svým prvním dotekem v zápase prostřelil brankářovi rukavice na 1:1!, což nás trochu probralo z křeče..), tak i při obranných situacích ( dvakrát kluci zachraňovaly na brankové čáře za překonaným brankářem – nejdříve Dominik Klinka krátce po vyrovnání a v poslední minutě Bořek Vodrážka hlavou !).

 

Hosté, ale byli také nesmírně obětaví a nejméně dvakrát nedovolili našim klukům protlačit míč na brankové čáře do sítě.. Na náš vedoucí gól Vojty Šírla z nulového úhlu (jeho parketa) – 2:1, hosté stačily odpovědět dorážkou po rychlém útoku zleva a tím byl vyčerpán střelecký prach prvního poločasu.

 

Druhý poločas (dvě čtvrtiny po 13minutách) padla jediná branka po rohu Dominika Klinky udělal otočku s míčem kapitán Luke Burnham a doslova „procedil“ přes několik hráčů střelu, která rozhodla celé utkání – 3:2! Opravdu v této kategorii za tak dlouhý čas a na hřišti menších rozměrů neobvyklý výsledek, který určitě nebyl způsoben nějakou střeleckou nemohoucností, ale naopak fotbalovou vyspělostí a obrovským nasazením obou týmů !

Sestava: Vavrečka, Vlčkov – Holubová, Klinka, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala, Šírl, Vodrážka, Gorman

Branky: Klinka, Šírl, Burnham

 

Jak už jsem však předeslal – dnes to bylo o mistra a o štěstí a oboje máme dvě kola (viz tabulka) před koncem doma !!!

 

Gratuluji výše všem jmenovaným hráčům, ale i jejich rodičům a dalším příbuzným a známým, kteří je podporují, ocenění zaslouží i jejich starší spoluhráči, s kterými mají tu správnou motivaci a samozřejmě trenéři P.Věchtík, V.Lada a L.Frank !!!

 

 

1 Střešovice              234:58     58

2 Březiněves              235:75    49

3 Tempo                    251:102   41

4 Praga                     173:92    41

5 Vršovice                 182:92     39

6 Zličín                      166:124    36

7 Libuš                      144:117    34

8 Podolí                     102:151    21

9 Třeboradice             73:185    12

10 Bohnice                 68:249    12

11 Kunratice               68:217    10

12 Horní Měcholupy     85:319      1

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY