FCZličín - U11 3:9 (2:3)

ZlicinZličín - Sobotní vedro jak prádelně bylo nejen venku, ale i v domácích šatnách a my jsme byli poslední kdo se v tomto starobylém domečku převlékal (30.5. se bourá)...

 

Zápas byl celé dvě čtvrtiny velmi vyrovnaný, domácí se dvakrát ujali vedení, ale naši dva bojovníci v obraně Luke a Bořek, nejenže s Vojtou v brance odolávali útočným výpadům domácích, ale zároveň i oni se nebáli zaútočit a byli to právě oni dva, kteří skóre vždy srovnali ( Luke bombou pod břevno výborného brankáře a Bořek umístěnou střelou na zadní tyč).

 

Těsně před poločasem se pak prosadil Vojta Šírl a po přestávce už zamířil přesně po pěkné kombinaci umístěnou „dřevěnkou“ (levačkou) Martin Glanc, který se dnes těžko prosazoval proti obránci, který velmi dobře využíval hru tělem. Na 2:5 zvyšoval Dominik Klinka, když velký zmatek před brankou způsobil Vojta Šírl a odražený míč Dominik zkušeně procedil do branky.

 

Do minipřestávky se ještě jednou prosadil Vojta Šírl (2:6) a po ní navýšil náš náskok kapitán Luke Burnham(7:2) a dvakrát náš nejlepší střelec Martin Glanc – z toho jednou po krásné kombinaci od zadu kdy finální přihrávku Filipa Veselého dostal Martin před prázdnou branku (2:8 a 2:9) – domácí pak kosmeticky upravili v poslední minutě na 3:9.

 

PS.Kromě již zmíněných střelců a přihrávajících zahrála dnes výborně Vanesa Holubová a bojovným výkonem se prezentoval i Adam Severa (škoda, že se neprosadil střelecky). Kryštof se vrátil po výpadku s patami celkem slušně a Patrick měl málo prostoru, i když v zápase je jeho píle lepší než v tréninku…

 

Sestava: Vavrečka, Vlčkov – Vodrážka, Šírl V., Holubová, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala, Klinka, Gorman

Branky: Glanc 3, Šírl 2, Burnham 2, Klinka, Vodrážka

Příští zápas hrajeme doma s Březiněvsí, která je v tabulce za námi a v případě výhry bychom mohli slavit mistrovský titul !!!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY