U11 - Slovan Kunratice 24:2 (12:1)

KunraticeStřešovice - Před samotným utkáním jsme si řekli, že nechceme dopustit takové drama jako minulý zápas a naši hráči za krásné fotbalové neděle nám připravili mnoho radosti, protože od začátku přimáčkli hostující tým k jeho brance a za prvních 13 minut bylo na ukazateli skóre 9:0.

 

Hostující trenéři, z toho jeden nebyl Čech se mohli mírně řečeno „ uzoufat“ ( nevím při školení dostáváme pořád příklady jak se chovají v Evropě k dětem, ale tohle asi nebyl ten správný příklad…), a to jsem našim hráčům říkal, že k hostům chovám velký respekt, protože i když jsme je na podzim v Kunraticích porazili po zápase nám utvořili „špalír“ a do šaten nás vyprovodili potleskem !!!

 

Spílání hráčům a rozhodčího trochu narušilo atmosféru druhé čtvrtiny, ale pak už se zase náš brankostroj rozjel a pěkné akce zakončené do odkryté branky byly ozdobou utkání, které jsme tentokrát zvládli s nadhledem, možná i některým prospěla trocha odpočinku – uvidíme po tomto náročném víkendu v důležitém zápase na Zličíně…

 

Sestava: Vavrečka – Holubová, Burnham ©,Vodrážka, Gorman, Klinka, Severa,Veselý, Šírl, Glanc

Branky: Glanc 6, Severa 4, Veselý 3, Vodrážka 3, Gorman 3, Šírl 2, Burnham 2, Klinka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY