U11 - SK Horní Měcholupy 35:2 (19:0)

H.MecholupyStřešovice - V začínajícím horkém ránu si kluci s chutí zahráli a celkem s přehledem zakončovali všemi způsoby množství útoků, kterými neustále tlačili na hostující tým a skóre je tak vysoké, že nepolevili až do konce zápasu..

 

Sestava: Vlčkov – Burnham ©, Klinka, Severa, Veselý, Šírl, Vodrážka, Glanc

Branky: Glanc 10, Šírl V. 7, Vodrážka B. 6, Burnham L. 4, Veselý 3, Severa 2, Klinka 2, vlastní


PS. Odpoledne pak kluci nastoupili s r.06 proti výbornému mužstvu Hostivaře a zde museli ukázat skvělou morálku aby zápas překlopili na svou stranu, protože horký den a dopolední zápas jim odčerpal mnoho sil, ale kluci dobře trénují a někteří by opravdu mohli fyzický fond rozdávat na potkání.. Skvělá práce a velká pochvala !!!!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY