Praga - U11 1:9 (0:2)

PragaVysočany - Na svátek čarodějnic jsme sehráli velmi těžké utkání proti výbornému soupeři (odpovídá tomu i poločasový výsledek), ale naši kluci a dívka ve druhé polovině zápasu využili všech chybiček domácích a těžili z větší pohyblivosti – prostě technicky jsme obě mužstva byla na stejné úrovni, ale fyzická připravenost v závěru zápasu našeho protivníka doslova semlela…


Sestava: Vlčkov, Vavrečka – Vodrážka, Šírl V., Holubová, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala, Klinka
Branky: Glanc 5, Burnham L., Veselý, Vodrážka B., Holubová

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY