U11 - Union Vršovice 9:6 (4:3)

VrsoviceStřešovice - Nedělní ráno a tradičně silný soupeř s Vršovic, věděli jsme, že toto je jedno z klíčových utkání o titul a to se také v zápase potvrdilo, v jednu chvíli jsme i prohrávali všichni naši hráči museli odevzdat na hřišti maximum ( a to někteří byli o den dříve se staršími a někteří si ze začátku zápasu mysleli, že to půjde samo nebo po ránu ještě spali).

 

Tým Vršovic má v tuto chvíli kvalitu na to aby porážel mužstva z úplného čela tabulky, naši bojovnící zlomili zápas vedoucí brankou těsně před poločasem po uvolnění a krásné křížné přihrávce oslavence Vojty Šírla na zadní tyči dobíhajícího Martina Glance (4:3). A třetí čtvrtina zápas definitivně rozhodla, Vršovice sice po jejím zahájení ihned vyrovnaly, ale čtyři branky v rychlém sledu je definitivně položili na lopatky…

Sestava: Vlčkov, Vavrečka – Holubová, Klinka, Severa, Vodrážka, Šírl, Glanc, Burnham ©, Kvíčala

Branky: Glanc 4, Severa 2, Burnham L., Šírl V., vlastní

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY