U11 - FC Tempo 9:3 (5:2)

TempoStřešovice - Dnes se utkali dva velmi dobré týmy, které hrají každý s jiným rozestavením, každé se ukázalo býti chvíli účinné a chvíli děravé..

Začátek zápasu byl spíše upracovaný než pohledný a vliv na výsledek byl ovlivněn přísnými posouzeními přešlapů brankářů na obou stranách – zatímco Martin Glanc oba trestné kopy proměnil v branky, tak tempáci trestňák rozehráli, to vystihl Luke Burnham utekl přes celé hřiště a tam předložil míč do prázdné Vojtovi Šírlovi.. Ten byl v tomto utkání velmi produktivní a bezpečně umístil své dvě střely k tyčím, za to gólové dorážky z voleje ze slušné vzdálenosti málem roztrhaly sítě, jak od Filipa Veselého, tak hlavně od Lukeho Burnhama !

 

Sestava: Vlčkov – Vodrážka, Šírl V., Holubová, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala, Klinka

Branky: Glanc 3, Šírl 3, Burnham, Veselý

 

PS. Důležitý zápas s hráči, kteří hrají nebo zkouší nejvyšší soutěž nás určitě povzbudí do dalších bojů o prvenství v soutěži, kterou nyní vedeme o 6 bodů !!!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY