U11 - SK Třeboradice 10:1 (5:0)

TreboradiceStřešovice - Utkání, které nás před začátkem postavilo do role jednoznačného favorita zvládli naši hráči až na drobné vyjímky na jedničku a splnili daný úkol – předvést v zápase pěkné akce a samozřejmě vstřelit co nejvíce gólů…

Střelecky se v poslední době daří Martinovi Glancovi (doufám, že i pro poslední zápas) , ale brankami přispívají i ostatní hráči (dnes po delší odmlce zaslouženě i Vanesa) což je dobré znamení pro sebevědomí celého týmu…

 

Sestava: Vavrečka, Vlčkov – Vodrážka, Šírl V., Holubová, Severa, Veselý, Glanc ©, Klinka, Georgiev, Gorman

Branky: Glanc 6, Veselý 2, Holubová, Vodrážka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY