Březiněves - U11 3:9 (0:6)

BrezinevesBřeziněves - Na skvěle připraveném trávníku v Březiněvsi jsme byli odhodláni (hlavně naši hráči) svést přímý souboj o první místo v naší skupině, ale věděli jsme, že domácí mají ve svém týmu několik velmi dobrých střelců a pyšní se nejlepším útokem v soutěži..

K našemu potěšení i rodičů a fanoušků to byl zápas o jednom týmu a tím kdo byl nedělním králem, byl tým SKS 1911 !!! Od začátku až do konce naši borci domácím nedovolili pořádně rozehrát akci a naopak sami zakončovali některé akce jen ťukesem do prázdné !

Jednoznačně náš nejlepší a hlavně týmových výkon všech hráčů, kteří nenechali nikoho na pochybách, že značka „SKS 1911“ má pořádný zvuk !

Sestava: Vlčkov – Holubová, Klinka, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala, Šírl, Vodrážka

Branky: Glanc 5, Veselý 2, Šírl, Klinka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY