U11 - FC Zličín 7:2 (3:2)

ZlicinStřešovice - V neděli k nám zavítal velmi silný tým ze Zličína, který s námi a s naším příštím soupeřem z Březiněvsi bojuje o podzimního krále naší soutěže. Naši hráči přistoupili k utkání velmi odpovědně a od začátku nedávala naše obrana možnost ohrozit naší branku, naopak vpředu se dvakrát důrazně prosadil Vojta Šírl nejprve otevřel skóre dorážkou a pak z jeho napadání těžil Dominik Klinka – 2:0!

 

Hosté potom snížili, ale naše vedení znovu navýšil Martin Glanc, jenže po dalším kontaktním gólu nastala velká přetahovaná a neúprosný boj, který trval více jak jednu čtvrtinu (třetí čtvrtina skončila 0:0 ! a na ukazateli skóre byl stále stav 3:2 !!!)… Pak však přišla rána kapitána – Luke Burnham propálil vše, co mu stálo v cestě (4:2) a odpor hostů zeslábnul po další trefě Vojty Šírla.

 

Skóre dotvořila samostatná akce Martina Glance tentokrát už výborně vyřešená a s přehledem proměněná „pentle“ Bořkem Vodrářkou (7:2). Nesmím zapomenout ani na Vojtu Vavrečku v brance, který si poradil s jistotou i s ošemetnými situacemi a tak celistvý týmový výkon byl dnes základem ke konečnému úspěchu.

 

Sestava: Vavrečka – Vodrážka, Šírl V., Holubová, Severa, Veselý, Glanc, Burnham©, Kvíčala, Klinka

Branky: Šírl 2, Glanc 2, Burnham, Klinka, Vodrážka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY