U11 - AFK Slavoj Podolí 13:2 (9:1)

PodoliStřešovice - My v této kategorii neskrýváme, že chceme hrát o příčky nejvyšší a tak náš dnešní soupeř podle dosavadních výsledků neměl být pro naše hráče překážkou, ale jak všichni víme míč je kulatý. 

 

To ovšem neplatilo pro tento zápas, kdy naši hráči k němu přistoupili velmi odpovědně a vedle těch klíčových se začínají prosazovat další, dnes to byl Kryštof Kvíčala, protože je to dobrá zpráva pro tento ročník…

 

V zápase samotném jsme udávali tempo a navyšovali vedení, hosté poprvé korigovali až na 9:1, ale jinak hráli sympatický fotbal a měli více šancí než na dvě vstřelené branky.. Naši kluci však předvedli pěkné kombinace hodné potlesku.

 

Sestava: Vlčkov, Vavrečka – Vodrážka, Šírl V., Holubová©, Gorman, Severa, Veselý, Glanc, Burnham, Kvíčala,

Branky: Glanc 5, Šírl 3, Kvíčala 3, Veselý, Vodrážka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY