SK Union Vršovice - U11 5:12 (1:7)

VrsoviceVršovice - V brzkém ranním začátku jsme odstartovali úspěšně pěkný víkend skoro všech střešovických mužstev a s naším „áčkem“ jsme doslova vyloupili bodově do dna místního rivala z Vršovic…


Po dvou čtvrtinách sice byl na ukazateli jasný stav, ale spravedlivě musíme uznat, že domácí měli své velké šance, které nedokázali proměnit nebo je po lehkém probuzení vychytal Marcel a odvrátila naše obrana (Vanesa a Luke). Po obranné jistotě začali vpředu střelecky „řádit“ Martin s Filipem a další se k nim přidávali, utkání jsme takto v pohodě kontrolovali až do závěrečného hvizdu…

PS. Zatím musím konstatovat, že nasbírané zkušenosti z minulého roku a vítězného tažení s r.2004 se projevují i na tomto týmu z nichž někteří se už se s jistotou uplatňují v nižší třídě o kategorii výš…


Sestava: Vlčkov – Holubová, Gorman, Klinka, Severa, Veselý, Glanc, Burnham ©, Kvíčala

Branky: Glanc 5, Veselý 3, Severa 2, Burnham, Gorman

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY