Sokol Řepy – U11 9:33 (4:17)

RepyŘepy - K vítězství v celé soutěži jsme potřebovali v poslední zápase vyhrát o osm branek abychom předstihli našeho konkurenta a to byl tým Hostivaře, což se našim borcům s přehledem podařilo a od začátku zápasu chtěli potvrdit kdo měl v jarní části nejlepší sportovní formu…

K tomu nám dopomohlo toto níže popsané speciální pravidlo o přednosti ve skóre a ne vzájemných zápasů... My jsme sice věřili, že vyhrajeme i na body, ale jarní část znehodnotil poslední zápas domácí Aritmy, která měla na jaře výborný tým, a i když tvrdila, že přešla s celým týmem do daleko silnější soutěže tak proti spoluvedoucímu týmu Hostivaře nasadila kluky mladšího ročníku (se starším ročníkem je suveréně porazila), ale nemám právo se míchat do jejich politiky, jen by mne zajímalo jak to vysvětlili klukům a rodičům…

V utkání jsme sice postrádali kapitána a výborného střelce Vaška Muroně a ještě některé další kluky, ale zase jsme zapojili některé uzdravené, poprvé např. Honzu Treglera, který hned byl autorem své první mistrovské branky, ale byl při ní míčem boxersky direktován, tak ani neviděl jak jí docílil..

V tomto zápase padl také střelecký rekord jednotlivce a koho jiného by se to mohlo týkat (dlouho v chodbě ve Střešovicích visela tabulka střelců a myslím, že jsme v první desítce měli po podzimu asi 6 hráčů a nyní to odhaduji, že jich máme 9 !!!) Viktor Korecký – 9 banánů ! Pochopitelně se činili i ostatní (závěr sezóny měl výborný Martin Glanc, Vojta Bartošek až na tu prázdnou bránu(!) ,Jony Burger, konec i střelecky vyšel Gulimu Kubičkovi, pěkná byla narážečka a zakončení Matyho Franka, po uzdravení se trefila taká Vanesa Holubová a zasloužené odměny v podobě branek se dostavil pro bojovníky z obran Dimu Cheremisina, Ondru Kubína a postavou z nich nejmenšího, ale určitě se srdcem lva Lukeho Burnhama...

Sestava: Boublík, Matějka – Čereminis D., Burger J., Burnham L., Korecký, Šírl V., Glanc, Holubová, Červinka, Kubín ©, Kvíčala, Pelda, Kubička, Krejčí, Frank, Bartošek, Gorman, Sládek, Tregler

Branky: Korecký 9, Glanc 5, Bartošek 4, Burger 3, Kubička 3, Kubín 2, Burnham, Cheremisin, Holubová, Tregler, Sládek, Frank, Krejčí

Těší mne, že se do naší party hlásí noví kluci neboť příští sezónu je budeme potřebovat, protože budeme bojovat na více frontách aby měli kluci co nejvíce zápasové praxe…


PS. Děkuji klukům za předvedené výkony, rodičům a nejbližším i jménem klubu za podporu a mým kolegům za spolupráci!

Miroslav Rothe

 

Info pro rodiče
Soutěžní řád fotbalu - Článek 62 - Hodnocení výsledků v soutěžích

Kategorie mladších žáků a přípravek mají speciální úpravy dány v pravidlech fotbalu malých forem všech tří kategorií.
V kategoriích mladších přípravek je zakázáno vést výsledkové tabulky dlouhodobých soutěží, body se tedy nepřidělují.
V kategoriích starších přípravek je doporučeno evidovat pouze počet vstřelených a obdržených branek a body nepřidělovat. Pokud bude vedena tabulka, pak je doporučeno vést pořadí dle skóre.

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY