U11 - SK Aritma Praha 19:18 (11: 8)

AritmaStřešovice - Předposlední mistrovské utkání, dalo by se směle napsat, že se hrálo o titul jarního mistra a kluci zvládli svou roli opravdu znamenitě, ale večer po zápase a druhý den na tréninku, který měl být pohodový, jsme sčítali zraněné a vyčerpané.. No není se co divit, protože někteří zápas dohrávali zranění a s velkým sebezapřením a za to jim patří velký dík.

 

Do dnešního zápasu jsme vstoupili na obou hřištích výborně, u trenéra Věchtíka si hned v úvodu připsal dva „záseky„ Jonáš Burger a u mne odstartoval kanonádu první čtvrtiny Matyáš Frank a pokračovali Viktor Korecký (jednou po pěkné akci a přihrávce Vojty Bartoška zakončoval kolínkem !) a hlavně Martin Glanc, který dnes byl takovým jazýčkem na vahách k našemu vítězství, protože po hattricku přešel na druhou a třetí čtvrtinu k trenéru Věchtíkovi, kde kluci z Aritmy pomalu začaly otáčet zápas, ale hlavně zde byl jen jeden hráč na střídání…

 

Po výměně stran se situace začala otáčet na obou hřištích, např. ve třetí čtvrtině u mne jsme prohráli 0:4, ale vedlejší hřiště vítězí 4:1 a jak už jsem dříve avizoval přichází na naše hřiště zpátky Martin Glanc a potvrzuje jak dobře se na neděli vyspal, a i když už jsme opět prohrávali Martin Glanc svým pohybem a dvěma vstřelenými góly povzbudil i ostatní…

 

Na vedlejším hřišti mne pak zaujala na videu třetí čtvrtina, kde si kluci z Aritmy málem ukroutili hlavy jak kolem nich létaly střely skoro všech našich hráčů. Výborný výkon zde předvedl Dima Cheremisin, který nejen, že stačil zastavovat útoky soupeře, ale zároveň naše i podporoval, to samé se dá říct o Ondrovi Kubínovi, ten ještě s chladnou hlavou přidal hattrick (!) a kromě branek kapitána Vaška Muroně, na které také tento tým spoléhá, zde mile překvapil „Guli“ Kubička jak se prosazoval proti tak kvalitnímu soupeři..

 

PS.Pozornému počtáři jistě neujde, že jsme branek dali 20, a tedy naše vítězství mělo být o dvě branky, ale chyba byla na mé straně a tak se omlouvám, ale jak za mnou chodili kluci z vedlejšího hřiště a říkali mi, že celkově prohráváme tak jsem začal připravovat hokejovou power- play s Lukem Burnhamem.. Pak jsem šel za svými kolegy sám a nezaznamenal si branku Vojty Bartoška a soupeř nahlásil poslední čtvrtinu 2:4 a já už se nimi nechtěl moc dohadovat, když výsledek byl o branku pro nás…

Sestava: Boublík,Vlčkov, Vavrečka, Matějka – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Vodrážka, Kubín, Burnham L., Muroň ©, Glanc, Krejčí, Korecký, Šírl, Kubička

Branky: Glanc 6, Korecký 3 Kubín 3, Muroň 2, Burger 2, Burnham, Bartošek, Frank, Kubička


Vážení rodiče a ostatní dospělí, Vám všem děkujeme za fandění a skvělou podporu kluků, jste jejich dalším spoluhráčem !!!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY