U11 - Dukla JM 18:8 (9:3)

Střešovice - V dnešním mistrovském utkání jsme chtěli vyzkoušet jak se nám v praxi osvědčí to co jsme zkoušeli během týdne v trénincích (nové rozestavení, více odvahy při rozehrávce počínaje brankáři, ale i trochu s jiným okamžitým myšlením všech zúčastněných na hřišti) a i když jsme si před zápasem k tomu dali pár minut teorie na tabuli s magnety, tento krátký proces narušený odjezdy na školy v přírodě a nemocemi, nemohl na to aby vše klapalo, stačit.

 

A tak je potřeba si to rozebrat abychom klukům nemotali hlavy, i když na mém hřišti hra zpočátku šla podle papírových předpokladů až na konec první poloviny ( v poslední minutě jsme dostali dvě branky po laciných chybách a tak místo 6:1 to bylo 6:3!).

 

Po výměně hřišť stál proti nám velmi dobrý a pohyblivý brankář s asijskými rysy, který působil jako šestý hráč v poli a dále proti nám byla naše hra, která dnes neměla moc nápadů a sebevědomí a řešení v mnoha případech bylo opačné..

 

Kluci, ale i tak zápas o branku vyhráli a tak přispěli k celkovému výsledku druhého hřiště, kde naopak Jonáš Burger a Vašek Muroň buď s ledovým klidem nebo tvrdou umístěnou střelou (Vašek křížem do šibenice) napravili dojem z minula kdy si zbytečně ve střeleckých příležitostech ještě přihrávali.. A tak skóre na druhém hřišti utěšeně narůstalo až na 10:1! Pěknými zákroky se zde prezentoval i Marcel Vlčkov v brance a tak jsme si mohli po konci zápasu užít vítězný pokřik..

 

Sestava: Vavrečka Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Vodrážka, Burnham L, Korecký, Muroň ©, Kvíčala, Severa, Gorman, Boublík, Vodrážka, Kubín, Frank

Branky: Korecký 4, Muroň 4, Burger 4, Bartošek, Boublík, Severa, Burnham, Frank, Kvíčala

 

PS.Příští kolo k nám však zavítá soused z Aritmy, který pro jarní část vyměnil celý tým, prezentuje se pěkným fotbalem a zatím je po nás nejúspěšnějším mužstvem této části !

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY