Hostivař – U11 17:17 (6:7)

HostivarHostivař - Jak už jsem předeslal v minulém referátu všední den (a ještě k tomu pátek) odpoledne po škole nebývá ten nejšťastnější den pro konání zápasů, ale Hostivař to má tak nastavené a my s tím nic neuděláme – zároveň z toho na 99% vyplývá,

že se v tomto čase nedostaví žádný rozhodčí a i když může být na začátku zápasu pohoda velmi dobrá, vyjde na konci utkání „paskvil“, kdy musíme vstřelené branky dokazovat na videu (!!!), protože ať si kdo chce co chce z metodiků na svazu říká kluky výsledky zajímají a buď jsou šťastní nebo je obrečí…

Vrátím se k utkání kde šlo vlastně o první místo a proto na obou stranách byla motivace velká i když to domácí nepřipustili tak neustálé burcování domácích trenérů o tom svědčilo a vyvrcholilo to třemi „kosami“ zezadu (2x na Vikiho K. a jednou na Vojtu B.), ale musím kluky pochválit jak to dokáží ustát (myslím, že jim hodně pomohl zimní turnaj). Na prvním hřišti nás fantastickými zákroky podržel Vojta Vavrečka v brance a pak už začali pracovat všichni poctivě a podporovat gólovou mašinu Viktora Koreckého, který byl sice po lehkém nachlazení, ale branky střílet nezapomněl. Bohužel hned po výměně hřišť tato formace přišla o jednoho hráče jmenovitě Vojtu Bartoška a to když po zahájení byl při vstřelení branky postrčen a dopadl tak nešťastně, že už si do konce zápasu nezahrál..

Na druhém hřišti mi kolegové hlásili, že kluci nehráli s max. nasazením, ale po shlédnutí videa musím konstatovat, že je velká škoda neproměněných šancí a pak to bylo spíše v hlavách kluků, že některé akce nevzali více individuálně, škoda také zranění Ondry Kubína (od poloviny zápasu) a některých chyb při bránění (gól hlavičkou po rohu). Velmi dobrý výkon však podali Dima Cheremisin i Bořek Vodrážka (když uděláš faul, tak se omluv a nerozčiluj se !).

V poslední čtvrtině jsme na obou hřištích doplatili na malou produktivitu a v podstatě darovanými brankami soupeři jsme ho jednu chvíli dostali do vedení a horko těžko jsme se zvedali „z popela.“

 

Sestava: Boublík, Vavrečka, Matějka, Vlčkov - Burger, Bartošek , Čereminis D., Kubička G., Sládek, Burnham L., Muroň ©, Glanc, Červinka, Pelda, Krejčí, Frank, Korecký, Šírl, Kubín, Vodrážka, Trávníček

Branky: Korecký 9, Bartošek 2, Burger 2, Muroň, Frank, Glanc, Trávníček

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY