U11 - Union Vršovice 21:10 (12:1)

Střešovice - Tak se to konečně podařilo ! Až v posledním zápase čtyřkolové série to byli naši kluci kdo poprvé využil výhodu domácího prostředí a to zásluhou prvních dvou čtvrtin na obou hřištích jak napovídá celkově skóre v závorce…

Na hřišti kde branky neomylně umísťoval Viktor Korecký a ostatní se zdatně přidávali ( musím dnes pochválit Vojtu Šírla i to jak pěkně proměnil penaltu) jsme viděli hezké akce a kluci v tom pokračovali až do konce zápasu, tak na druhém hřišti se hra a hlavně proměňování šancí zadrhlo a soupeř trestal (hlavně č. 4) každé sebemenší zaváhání a takový výpadek je pro náš tým varováním (1:7!), protože ke vší úctě k Vršovicím jsou Hostivař a Aritma momentálně v lepší sportovní formě…

Horší chvilky mají i „profíci“ a tím spíš nemůžou naši kluci hrát jak stroje, ale fotbalové srdce musí nechat na hřišti celé !!!

Sestava: Vavrečka, Boublík – Bartošek, Čeremisin D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Krejčí, Burnham, Červinka, Pelda, Trávníček, Korecký

Branky: Korecký 8, Muroň 3, Šírl 3, Glanc 2, Bartošek, Sládek, Červinka, Pelda, Kubička

 

Nevím proč, ale skoro rozhodující zápas o prvenství v naší soutěži se bude hrát v tento pátek v Hostivaři a nás čeká nelehký přesun po ucpané Jižní spojce….

Dobrou zprávou je zapojení do hry dlouhodobého maroda zraněného Lukeho Burnhama a o něco kratšího absentéra s nemocí Ondřeje Peldu!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY