U11 - Sokol Řepy 33:6 (21:3)

Střešovice - Ideální počasí, kluci správně nažhavení zvládnout zápas, po kterém se mohli v tabulce vyšplhat až na vrchol, i když jen o skóre…


Zápas na našem hřišti odstartoval přímo raketově, spolupráce Vojty Bartoška a Viktora Koreckého fungovala od první minuty přímo vzorně a když se k tomu přidal třeba Matyáš Frank (za pět minut dal tři branky !) a Vojta Šírl (dobrým tlakem na obranu) využil chybu hostů, góly na našem kontě přibývaly až na poločasových 16:1! Po výměně hřišť už nám to tam tolik nepadalo, jeden z důvodů byl i ten, že kluci někdy mysleli na své osobní statistiky…


Klukům na druhém hřišti chvíli trvalo než se prosadili střelecky, ale branky padly po pěkných kombinacích, nejprve předložil Adam Sládek míč pro Vaška Muroně (zakončoval do prázdné branky) a pak Adam Sládek sám zakončil finální přihrávku Jonáše Burgera, který byl „mozkem“ většiny útoků, které většinou zakončoval Vašek Muroň nebo Adam Severa. Pěkné dva momenty zaznamenal Ondra Kubín, jednu branku krásnou střelou z dálky a pak „slalomem“ přes tři hráče a chladnokrevným zakončením.  


Utkání se hrálo na konci třídenního volna a jako by se nám domluvili brankáři a ze čtyř jsme v neděli tři postrádali a tak jsme hledali dobrovolníky mezi hráči.. Kluci (vysřídali se Martin Glanc a Luke Burnham) v čele se stálým brankářem Štěpánem Boublíkem však chytali velmi dobře.


Sestava: Boublík, Glanc, Burnham – Bartošek, Čeremisin D., Burger J., Sládek, Vodrážka, Korecký, Šírl V., Muroň ©, Holubová, Červinka, Frank, Krejčí, Gorman, Kubín
Branky: Korecký 8, Bartošek 6, Muroň 5, Frank 3, Šírl 2, Severa 2, Kubín 2, Burger, Glanc, Krejčí, Sládek, Gorman

Příští kolo hostíme silné Vršovice, s kterými se pokusíme zlomit nevýhodu domácího hřiště.

Miroslav Rothe

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY