SK Aritma Praha - U11 8:15 (3:7)

AritmaVokovice - Na svátek všech čarodějnic jsme odpoledne přejeli tramvajové koleje do nedalekých Vokovic, na hřiště Aritmy, kde nás čekal soupeř s jinou kvalitou než v podzimní části, protože do jarní soutěžní části poslala (Aritma) do naší skupiny kompletní ročník nar. 2004. Signálem byly už první jarní výsledky, které završilo vítězství v minulém kole nad silnými Vršovicemi…


Začátek zápasu (mimochodem na skvělém trávníku) na našem hřišti, spustili kluci z Aritmy na naší branku doslova uragán a jen díky velké porci štěstí a dnes téměř bezchybnému výkonu Štěpána Boublíka v brance, který snad přitahoval míče nějakým magnetem byl po první polovině stav 2:1. Ve třetí čtvrtině jsme však domácí zlomili čtyřmi brankami – vyrovnání byla pěkná kombinace Matyho Franka a Šimona Krejčího, pak se prosadil Viktor Korecký, který dnes místo střílení branek skvěle odváděl „černou práci“ pro tým, ale to, že kluci mají fotbalové srdce svým nasazením ukázali

všichni (troje plíce Vojty Bartoška, výborná forma Bořka Vodrážky atd….).

Na druhém hřišti zafungoval některé stejné věci (výborná obranná páce Dimy Cheremisina, gól přímo z rohu Vaška Muroně a chytrý a krásný lob Jonáše Burgera), ale co rozhodlo především jak důrazně se kluci prosazovali při střílení branek (v tom vynikal Adam Trávníček).

Samozřejmě ne vše se povedlo (např. házení autů !, rozehrávky od branky a další), ale utkání se muselo svou kvalitou a nasazením líbit oběma stranám, jenže jen jeden ze soupeřů si mohl zakřičet vítězný pokřik a to jsme byli my na závěr : „….kdo dal nejvíce – STŘEŠOVICE !!!!!“

PS. Po takovém výkonu celého týmu se vítězný zápas dohrál v pěkné atmosféře ve „Střeškách“ při opékání buřtů i s jejich rodiči, kteří ho skvěle podporují na hřišti i mimo.

Sestava: Boublík, Vlčkov, Vavrečka, Matějka – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Korecký, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Trávníček, Červinka, Krejčí, Kubín

Branky: Bartošek 3, Muroň 3, Burger 3, Trávníček 2, Korecký, Krejčí, Glanc, Červinka

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY