FK Dukla JM - U11 6:20 (2:11)

DuklaHáje - Na Jižní Město, kde má působiště jedna farma Dukly Praha jsme se scházeli trochu komplikovaně, ale nicméně na utkání byla od bookmakerů daná jasná „dvojka“ tedy naše výhra.

 

Soupeř měl mužstvo složené věkově mladší ( ročníky narození 04 -06), my hrajeme s ročníky 04 -05

a právě proto jsme do něj vstupovali jako favorité, ale na můj vkus to byl vstup spíše lehkovážný a nesoustředěný a proto po první čtvrtině jsem tedy musel přidat na intenzitě hlasu a „motivačním přednesu“..

 

Potom už hra snesla slušné parametry v rámci možností (hodně hrbolatá vyšlapaná tráva) až na jednu pasáž (dostali jsme tři rychlé branky), protože se také rozstřílel Viktor Korecký , který milimetrově umísťoval svoje střely až se jeho brankostroj zastavil na čísle osm ! Na druhém hřišti jsem na videu viděl pěkné akce po levé straně tažené většinou kapitánem Vaškem Muroňem, kterým buď chyběla lepší finální přihrávka nebo větší důraz (gólové příspěvky Adama Trávníčka a Phillipa Magendanse však jsou výborné) před brankou, což se dá říci na obou hřištích o celém zápase.

 

Poslední slova platí hlavně proto, že příští zápas hrajeme na Aritmě, která na jaře stejně jako my všechna svá utkání vyhrála a brousí si zuby i na nás, a proto nesmíme vstoupit do zápasu tak vlažně jako tuto neděli…


Sestava: Boublík,Vlčkov, Vavrečka – Bartošek, Čeremisin., Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Korecký, Muroň ©, Kvíčala, Červinka, Holubová, Trávníček, Magendans, Šírl, Glanc, Kubín

Branky: Korecký 8, Trávníček 4, Muroň 2, Magendans 2, Kubín, Glanc, Šírl, Kubička

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY