U11- SK Hostivař 22:13 (8:6)

Střešovice - Nedělní dopoledne vymalované jak od pana Lady a my jsme se těšili, na zápas s prvním mužstvem tabulky, kterému jsme už dvakrát podlehli, ale tentokrát jsme měli k dispozici téměř celý silný kádr (kromě stále o berlích chodícího Lukeho Burnhama a nemocného Šimona Krejčího) a tak jsme chtěli ještě zdramatizovat „ Boj o první místo“ tj. zase od pana Foglara.

 

Soupeř má velmi kvalitní defenzívu a proto i my jsme při absenci dvou výše zmíněných obránců obětovali do obrany v jednom týmu Vojtu Bartoška abychom eliminovali rychlé protiútoky hostivařských útočníků. Na hřišti u střídaček jsme oba duely prohrály, proti obraně vedené kapitánem jsme se jen ztěžka dostávaly do šancí a naši kluci nějaké chyby udělali a ty soupeř nemilosrdně trestal (naštěstí jich nebylo moc).

 

Ovšem na hřišti u tribuny oba naše týmy své zápasy zvládly s přehledem a k vidění bylo vidět střelecké galapředstavení Jonáše Burgera zakončené v poslední minutě dokonce gólem hlavou !

Někteří hráči přispěli až nečekaně gólově (Adamové Trávníček a Severa) a všichni pak obrovskou bojovností ať už hráli krátce nebo celý zápas, protože tak se tvoří vítězné týmy !!!

 

Za to je pak čekalo poděkování od nás, rodičů a hlavně vítězný pokřik a ten se rozléhá hodně daleko.

 

Sestava: Boublík, Vavrečka, Matětjka – Bartošek, Čereminis D., Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Magendans, Korecký, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Holubová, Červinka, Trávníček, Severa, Kubín, Frank, Pelda

Branky: Burger 6 Korecký 4, Trávníček 3, Severa 2, Kubín, Muroň, Glanc, Magendans

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY