SK Union Vršovice - U11 14:15 (5:8)

VrsoviceVršovice - Sluníčko nám konečně nastavilo svou vlídnou tvář a my opět podstoupili stejný příběh jako v podzimním utkání. Staré rčení říká „ dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“, ale ne vždy je nutno toto pořekadlo dodržet a pro nás měla tato vyjímka obzvlášť sladkou příchuť…

 

V prvé řadě je potřeba zmínit, že jsme nastoupili proti kvalitnímu soupeři, zároveň nám chyběli tři hráči (Viki,Luke,Adam), kteří pravidelně nastupovali v zimní přípravě, proti silným mužstvům aby právě zde zúročili své zkušenosti, ale ostatní bojovali za ně a také snad za to, že chtěli pokřtít úplně nové dresy vítězstvím ! Na hřišti č.1 to byl od začátku neúprosný boj o každý kousek prostoru než nějaký hezký fotbal, ale bojovnosti a obětavosti tam bylo 150% ( jak se říkalo za minulého režimu).

 

Momentem téhle party byla parádní trefa Odnry Kubína do „šibenice“ a hattrick Vojty Bartoška vyšperkovaný oslavným gestem „CR7“ (začínají se nám ve „střeškách“ množit – my už máme druhého a jeden to dělá u mužů !). Na hřišti č.2 úřadoval střelecky kapitán Vašek Muroň (4 zásahy), hodně chvály jsem slyšel na Dimu Čeremisina a střeleckou prémiéru v mistrovském utkání zaznamenal Adam Severa !

 

A tak jsme po závěrečném hvizdu rozhodčího opakovali – stejně brzký začátek utkání, stejně mokrá tráva, stejně krásné počasí, stejně dramatický a vyrovnaný průběh zápasu a po konečném součtu vítězíme o jediný gól – a pak ať mi někdo říká, že by něco takového mělo platit, protože do takové řeky bychom rádi vstupovali neustále i s následnou krásnou „děkovačkou“ pro rodiče….


Sestava: Vavrečka,Vlčkov – Bartošek, Čeremisin D., Kubín, Frank, Burger J., Kubička G., Hübl V., Sládek, Vodrážka, Severa, Červinka, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Krejčí,

Branky: Muroň 4, Bartošek 3, Burger 2, Sládek 2, Glanc, Šírl, Kubín, Severa

 

 

PS. Ještě musím shrnout telegraficky závěr zimní přípravy : dohrávka turnaje na Klausovce s elitními týmy tentokrát nám stálo v cestě TEMPO a brankou Viktora Koreckého z poslední minuty jsme vyhráli 10:9 a celkové jsme skončili šestí ( od 4. do 6. místa rozhodovala minitabulka) . Pak následoval náš největší úspěch – 1.místo na halovém turnaji v Radotíně a zároveň titul nejlepšího střelce pro Ondru Peldu!

Potom následovaly přípravné zápasy - dvojutkání s Motorletem - jedno hřiště měla být slabší sestava, ale vzhledem k naší absenci to hráli na jednom hřišti kluci co moc netrénovali nebo ještě musí na sobě pracovat (dostali jsme na zadek) a tak na odpolední utkání byli vybráni ti co zápas odmakali naplno a byli připojeni k silnější sestavě, která odehrála celkem vyrovnaný zápas – prohra 5:8, odpoledne pak k nám přijeli kluci z Braníka, ale my jsme byli převážně starší – hezký zápas 12:4 pro SKS.

 

V posledním přáteláku jsme si celkem bez problémů poradili s P. Kopaninou, další přípravný zápas v Tuchoměřicích nám zkazilo počasí…

 

Nezapomeňte si dívat na našem webu na U11 informace – fotogalerie pana Vavrečky, jsou tam krásné fotky vašich dětí, převážně ze všech momentů, které výše popisuji…

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY