Zimní příprava U10 + U11 č.2

Střešovice - V polovině ledna se mladší ročník zúčastnil halového turnaje Radotíně, kde jsme bohužel prospali začátek prvního utkání ve skupině a to rozhodlo, že jsme pak hráli jen o umístění.

Výsledky skupina:
Praga 4:5 Glanc 2, Burnham, Šírl
Vyšehrad 4:0 Šírl 3, Burnham
FAAZ 2:6 Burnham, Glanc
Výsledky o umístění:
Vonoklasy 3:3 p.k. 3:4 Šírl 2, Severa
Kladno 2:1 Burnham, Šírl


Další výsledky turnaje Motorletu - hř. Klausova

SKS – FAAZ 4:9 Trávníček 2, Glanc 2

Sestava: Boublík, Matějka, Vavrečka - Frank, Muroň, Glanc©, Burnham, Bartošek, Kubín, Trávníček, Holubová

Soupeř nás opět vyučil z produktivity, my jsme nechytily začátek ( 0:4), ale bojovným srdcem jsme dotáhli až na 4:6, pak (50.min) došlo v náš neprospěch k odpískání „ofsajdu“, rozhodčí (mimochodem stejný, který „rozhodl“ naše utkání před dvěma týdny) jak mi sdělil po zápase vůbec netušil jakou píská kategorii ! Pak došlo ke slovní přestřelce a naši kluci vypadli s koncentrace a soupeř třemi brankami během čtyř minut potvrdil svou výhru..

SKS – FAAZ 2:17 Burnham, Glanc

Sestava: Boublík, Matějka - Frank, Muroň, Glanc, Burnham, Kubička, Vodrážka, Šírl, Trávníček, Korecký, Krejčí, Cheremisin, Burger

Nevím, ale vše co jsme si řekli tak nefungovalo a přitom páteční trénink a začátek zápasu vypadal moc pěkně (3.min vedení 2:0!), ale nejdříve jsme museli dvakrát nuceně střídat nakopnuté hráče, čímž se téměř rozpadla obrana a když soupeř otočil skóre tak šel Viktor Korecký sám na brankáře a dostal „kosu“ zezadu (to je prostě Admira), a mně se zdálo, že ostatní když to viděli tak osobní souboje až na pár vyjímek nepodstupovali… Druhý poločas chceme alespoň odbojovat a místo toho v prvních pěti minutách dostaneme tři branky….. Nicméně i takové prohry jsou někdy poučné a my z toho musíme vytěžit co nejvíce.

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY