Zimní příprava U10 a U11

Střešovice - Po konci soutěžních utkání jsme kluky přihlásili na velmi kvalitně obsazený turnaj v hale na Zličíně (Sparta U10, Motorlet U11, V.Plzeň, Aritma, Radotín ). Výsledkově jsme nedopadli nejlépe (5.místo ze šesti), ale kromě počáteční ospalosti a srovnání se s rychlostí jsme se všemi účastníky předváděli vyrovnanou hru.

Výsledky: Motorlet 1:4 (Korecký), Aritma 2:4 (Korecký 2), Sparta 2:4 (Korecký,Glanc), V.Plzeň 2:1! (Glanc, Korecký), Radotín 1:4 (Korecký) Vítěz: Sparta

 

Po Novém roce jsme zahájili venkovní turnaj kde jsou kromě nás a Radotína přihlášeny týmy, které budou hrát příští rok ligu mladších žáků. Zatím jsme odehráli 3 zápasy s těmito výsledky:

SKS – Motorlet U11 8:11 (6:5) 

V průběhu zápasu jsme vedli už 8:5, ale soupeř začal sérii branek přímých kopů od poloviny hřiště (první krásný, druhý velmi šťastný), chytil se a nám od té chvíle nevyšlo nic…

Sestava: Boublík, Vlčkov, Matějka - Burnham, Muroň, Bartošek, Korecký©, Kubička, Šírl, Holubová, Trávníček, Frank, Sládek, Vodrážka, Kubín, Burger
Branky: Korecký 6, Bartošek, vlastní


SKS - Motorlet U10 6:9 (2:5)

Po ospalém začátku jsme rázem prohrávali 0:3, ale kluci to nezabalili a ve druhém poločase za stavu 6:6(!) přišlo dosti problematické rozhodnutí arbitra po uklouznutí protihráče a nařízeného přímého kopu, ze kterého soupeř skóroval a musím dodat, že kluci v tomto zápase nastřelili celkem 5 (!) břeven a tyčí….

Sestava: Vlčkov - Burnham, Bartošek, Krejčí, Vodrážka, Šírl, Glanc, Cheremisin, Muroň, Frank, Burger©, Pelda
Branky: Burnham L. 2, Krejčí 2, Glanc, Cheremisin

SKS - Příbram 13:7 (6:3)

Když jsme na začátku nedali několik tutovek (Vašek,Martin) a soupeř ihned po Vaškově šťastném gólu vyrovnal vypadalo to, že nám na „Klausovce“ fotbaloví bozi moc nepřejí, branka Matyho Franka zády a další góly uzdraveného Viktora Koreckého dodaly týmu potřebné sebevědomí a tak byly k vidění krásné branky – nejlepší bych vybral narážečku Šimona Krejčího s Lukem Burnhamem s Šimonovým zakončením, a tak i když mladší soupeř bojoval až do konce, naši kluci si zápas užili…

Sestava: Boublík,Vlčkov - Burnham, Bartošek, Cheremisin©, Krejčí, Frank, Pelda, Kubička, Muroň, Burger, Korecký, Glanc, Trávníček
Branky: Korecký 6, Muroň 3, Frank 2, Krejčí, Glanc

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY