Sokol Řepy – U11 10:22 (3:9)

RepyŘepy - K poslednímu mistrovskému utkání jsme odjeli do Řep na hřiště u školy v Socháňově ulici bez několika „zkušených“ opor ( Vojta Bartošek.,Maty Frank, Šimon Krejčí, Adam Sládek), ale s bojovým duchem a vírou ve vlastní sílu jsme byli odhodláni „přetavit“ podzimní soutěžní část v dobrý konec.

Při pohledu na postavené hřiště ( určitě největších rozměrů na jakém jsme za celý podzim hráli), dostali naše dva týmy rozdílné pokyny: jedna pětka (fotbalově vyspělejší a více sehraná) měla hru co nejvíce roztahovat, zatímco na druhém hřišti to pro partu bojovníků byly pokyny opačné – hrát spíše u sebe a využít střeleckou formu Martina Glance a to kluci (+ Vanesa) splnili do puntíku.
I když na tomto hřišti ( i po příchodu Vaška a Jonáše) skončilo utkání remízou, zaslouží všichni pochvalu za obrovské nasazení (což by mělo být do budoucna automatické !). První pětka po bezbrankové první čtvrtině si pak otevřela střelnici a Viktor Korecký vyrovnal čerstvý střelecký rekord Vaška Muroně ( ten oslavil své 10-té narozeniny dvěma zásahy). Za zmínku stojí určitě i střelecký počin obránce Lukeho Burnhama, který se blýskl hattrickem!

A tak jsme si mohli po zápase užít vítězný pokřik, který byl určitě zasloužený za to jak se celý tým pospojoval a doufám, že se ještě bude dál utužovat jak na poli hráčském, tak na poli rodičovském…

Sestava: Boublík,Vlčkov – Čereminis D., Burger J., Severa, Hübl V., Vodrážka, Burnham L.©, Korecký, Šírl V., Muroň , Glanc, Holubová, Červinka, Kubín, Kvíčala, Pelda, Kubička

Branky: Korecký 8, Burger 3, Glanc 3, Burnham 3, Muroň 2, Kubín, Pelda, Šírl
Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY