U11 - SK Aritma Praha 32:10 (17:3)

Střešovice - Nedělní „mistrák“ překonal hodně dosavadních rekordů této sezóny - za prvé brzký začátek zápasu (ještě, že to hosté měli k nám co by kamenem dohodil..) byl spíš pro nespavé rodiče nebo trenéry a pro kluky to byl trénink vstávání jako do školy po týdenních prázdninách.
 
Druhým rekordem byl nejvyšší rozdíl ve skóre při naší výhře a třetí a čtvrtý je počet branek nastřílený naším týmem, ale i jednotlivcem (Vašek Muroň 8 kousků!). Je potřeba napsat, že kluci z Aritmy byli až na pár vyjímek r.2005, my máme kluky naopak s převahou r.2004, proto se v některých soubojích projevila naše síla, ale myslím, že diváci (rodiče) viděli spoustu zakončení pěkných i šťastných a rozhodně se nenudili..

Na mém hřišti mne mrzí výpadek ve třetí čtvrtině, kdy jsme svými chybami nabídli soupeři několik laciných branek, ale kluci zas ukázali sílu a výsledek stačili ještě přesvědčivě otočit (výborné výkony Matyho Franka a Martina Glance nejen proto, že dali hodně branek..).
.
Druhé hřiště si vedlo suveréně od začátku do konce, s trochu pozměněnou sestavou - návrat Ondry Kubína po zranění a přesunutí Jonáše Burgera k němu a Vaškovi Muroňovi – tak to klapalo na výbornou a když jsem zhlédl video jak neprostupná byla obrana Luke Burnham a Dima Čereminis tak není divu, že kluci dostali za celý zápas jen dva góly ! Krásnými brankami se v této „lajně“ prezentovali Kryštof Červinka a Bořek Vodrážka, pro kterého to byla gólová premiéra..

Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Sládek, Vodrážka, Kubín, Sokol, Vavrečka, Burnham L.©, Muroň, Glanc, Trávníček, Červinka, Krejčí, Pelda
Branky: Muroň 8, Glanc 6, Frank 4, Burger 4, Sládek 2, Trávníček 2, Kubín 2, Burnham, Bartošek, Červinka, Vodrážka

PS.Teď se připravit na poslední kolo k našemu dalšímu sousedovi do Řep abychom zakončili podzim úspěšně před zimní přestávkou..


Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY