U11 - Dukla JM 16:7 (8:6)

U 11 - Dukla JM 16:7 (8:6)
Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Burnham L ©, Korecký, Muroň , Kvíčala, Vavrečka, Červinka, Holubová, Krejčí, Severa, Pelda, Gorman, Trávníček
Branky: Korecký 7x, Frank 2x, Muroň 2x, Burger, Sládek, Krejčí, Bartošek, Pelda
Při středeční předehrávce před svátky nám stejně jako v prvním utkání s tímto soupeřem zle nepřálo počasí (silný déšť), ale naštěstí těsně před začátkem déšť ustal.. Před zápasem také došlo k tradiční výměně kapitánské pásky a zároveň hledání vůdčích osobností našeho týmu, od Vojty Bartoška ji teď převzal zástupce mladšího ročníku Luke Burnham a jeho příkladný přístup by měl být motivací pro další spoluhráče..
V samotném zápase se Dukla prezentovala dvojicí opravdu urostlých brankářů, kteří i když byli v chytání velmi jistí, tak spolu se svými spoluhráči udělali chyby v rozehrávce ( i s naším přičiněním), naši kluci jich pak několik potrestali ( Vašek Muroň a Jonáš Burger). Důležitý byl návrat do sestavy Viktora Koreckého a jeho gólový přínos a tím i pozvednuté sebevědomí celého týmu. Vzhledem k tomu, že naše obranná činnost byla v tomto zápase jedna z nejlepších (poprvé jsme inkasovali v součtu pod 10 branek) dovedli kluci zápas do vítězného konce po dvou porážkách. Potěšili i některé pěkné akce, například obě branky Matyáše Franka po přihrávkách Bořka Vodrážky a Jonáše Burgera. Teď jen můžeme doufat, že přes dlouhé sváteční volno ( i bez tréninku) kluci nezapomenou s jakým zaujetím doposud trénovali a hráli a vrátí se ve stejné formě s jakou jsme se loučili…
PS. Děkuji jménem všech rodičů p.Vavrečkovi a p.Jiříkovi st. za pořízenou fotodokumentaci z našich zápasů, která už je ke zhlédnutí na našem webu !!!
Miroslav Rothe
Střešovice - Při středeční předehrávce před svátky nám stejně jako v prvním utkání s tímto soupeřem zle nepřálo počasí (silný déšť), ale naštěstí těsně před začátkem déšť ustal.. Před zápasem také došlo k tradiční výměně kapitánské pásky a zároveň hledání vůdčích osobností našeho týmu, od Vojty Bartoška ji teď převzal zástupce mladšího ročníku Luke Burnham a jeho příkladný přístup by měl být motivací pro další spoluhráče..
 

V samotném zápase se Dukla prezentovala dvojicí opravdu urostlých brankářů, kteří i když byli v chytání velmi jistí, tak spolu se svými spoluhráči udělali chyby v rozehrávce ( i s naším přičiněním), naši kluci jich pak několik potrestali ( Vašek Muroň a Jonáš Burger). Důležitý byl návrat do sestavy Viktora Koreckého a jeho gólový přínos a tím i pozvednuté sebevědomí celého týmu.

Vzhledem k tomu, že naše obranná činnost byla v tomto zápase jedna z nejlepších (poprvé jsme inkasovali v součtu pod 10 branek) dovedli kluci zápas do vítězného konce po dvou porážkách. Potěšili i některé pěkné akce, například obě branky Matyáše Franka po přihrávkách Bořka Vodrážky a Jonáše Burgera. Teď jen můžeme doufat, že přes dlouhé sváteční volno (i bez tréninku) kluci nezapomenou s jakým zaujetím doposud trénovali a hráli a vrátí se ve stejné formě s jakou jsme se loučili…

PS. Děkuji jménem všech rodičů p.Vavrečkovi a p.Jiříkovi st. za pořízenou fotodokumentaci z našich zápasů, která už je ke zhlédnutí na našem webu !!!

Sestava:
Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Burnham L ©, Korecký, Muroň , Kvíčala, Vavrečka, Červinka, Holubová, Krejčí, Severa, Pelda, Gorman, Trávníček
Branky: Korecký 7, Frank 2, Muroň 2, Burger, Sládek, Krejčí, Bartošek, Pelda

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY