SK Uhelné sklady - U11 18:3 (4:1,6:1,8:1)

uhelne_skladyStodůlky - S ohledem na předchozí výkony jsme na hřiště nejlepšího týmu soutěže odjížděli s nadějí, že soupeře potrápíme a odčiníme podzimní prohru 12:1. Naše představa se začala vzdalovat již v první části, i když to ještě na debakl nevypadalo.
První gól jsme dostali snad z prvního útoku. Kluci se ale oklepali a v 5' vyrovnával Lukáš Barták. Jenže v 10' jsme dostali dva slepené góly a o dvě minuty později to bylo už 4:1. Naši hráči přestali skoro hrát. Vázla kombinace a pohyb.
Do kolen nás dostal úvod druhé části. Soupeř během pěti minut 4x skóroval. Ve 27' podruhé v zápase skóroval Lukáš Barták, když proměnil penaltu nařízenou za faul na Štěpána Jelečka. Následovalo naše krátké nadechnutí, když jsme si vytvořili několik šancí, ale chyběl důraz a trocha štěstí, aby to tam spadlo. Po jedné takové skrumáži provedli hráši US rychlý výpad a zvýšili svůj náskok. To už jsme se položili úplně. Druhá část skončila výsledkem 6:1.
Ve třetí části si soupeř otevřel na naší půlce střelnici a co dvě minuty skóroval. Za nás dokázal korigovat výsledek jen Ben Jetton. Třetí část a 8:1.
I když se to podle výsledku nezdá, dobře zahrála obrana ve složení Eliška Kulichová a Filip Kodytek. Dělali co mohli, ale proti přesile šanci neměli. Chyběla jim pomoc útočníků, kteří rezignovali a ani se moc nevraceli. Tedˇ je potřeba na utkání zapomenout a soustředit se na příští zápas, ve kterém hostíme další celek z čela skupiny - Sokol Řepy.
Statistika - Uhelné sklady - SK Střešovice 1911 18:3 (4:1,6:1,8:1)  branky: Lukáš Barták - 2, Ben Jetton
Sestava: Vašek Hrdlička - Eliška Kulichová, Filip Kodytek - BenJetton - Lukáš Barták, Martin Novák, Štěpán Jeleček, Emílie Fahlstromová
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY