SK Viktoria Štěrboholy - U10 1:10 (0:2, 0:3, 1:5)

SterboholyŠtěrboholy - poslední podzimní kolo jsme zavítali na hřiště SK Viktorie Štěrboholy, kde jsme nastoupili na přírodní trávě proti domácímu týmu.

První třetinu jsme začali v netradičním rozestavení 2 - 2 - 1, kdy jsme očekávali nápor domácích. Od úvodního hvizdu se hra přelévala od jedné branky ke druhé s mírnou převahou domácího týmu, který se dral do zakončení. V 8. minutě se Jirkovi podařilo získat výkop domácího brankáře a zajistil vedení pro náš tým.  Obdobná situace nastala ještě ve 12. minutě a už to bylo 0:2.

Začátek druhé části patřil našim borcům a Jirkův střílený centr si domácí obrana srazila do vlastní sítě. Po hezkých akcích se nám povedlo ještě navýšit skóre Jirkou a Fandou na celkových 0:5 po dvou třetinách. Jirkovi patřily všechny čtyři úvodní góly utkání což je vizitka kanonýrů ...

Do poslední třetiny jsme nastoupili s bohorovným klidem, že se nemůže nic stát, což nás okamžitě stálo branku od hráčky č.14 po nechytatelné střele z bezprostřední blízkosti. Na tento gól odpověděl Leon asi nejhezčí akcí zápasu, kdy na polovině přebral míč, přešel středem přes dva protihráče a s klidem zasunul pod vybíhajícího brankáře. V následující minutě Fanda s přehledem zvýšil z pokutového kopu. Samotný závěr přinesl ještě tři góly v domácí síti, kdy se trefili Áda, Fanda a poprvé v mistrovském utkání i Sebastian. Celkové skóre se zastavilo na 1:10 z pohledu domácích.

Nejen za tento zápas, ale za celou letošní sezónu patří velký dík VŠEM hráčům, kteří se velmi dobře vypořádali s herním systémem 5 + 1 místo bývalého 7 + 1 a dále s tím, že náš tým v soutěži starších přípravek do zápasů nastupoval s hráči ročníku '02 a '03.


Nesmím opomenout poděkovat i našim rodičům, kteří hráčům poskytovali ten nejlepší servis a podporu celou sezónu od soustředění ve Starých Splavech až do dnešního zápasu.


Dovolte mi pár slov díků k osobě trenéra Fandy Melounka, který má na svědomí herní a fotbalový vývoj našich hráčů a jehož zásluha na výsledcích je mimo jakoukoliv diskuzi.

 

Statistika: SK Viktoria Štěrboholy - U10 1:10 (0:2, 0:3, 1:5) 

Branky: 4x Jirka Hudec, 3 x Fanda Melounek, 1x Sebastian Brown, Leon Škrabák, Áda Jakubička

Sestava: Jarda Polidar - Michal Novotný, Fanda Melounek, Patrik Moravec, Metoděj Beran, Adam Jakubička, Jirka Hudec, Leon Škrabák, Michal Čipera, Sebastian Brown

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY