U10 - Junior Praha 3:11 (0:5, 1:5, 2:1)

Střešovice - Los dalšího kola k nám v chladném a mlhavém ránu poslal tým Junioru, který je na úplné špici tabulky o skóre před našim týmem.

Zápas začali hosté ve velkém tempu a doslova přikovali naše hráče před bránu. Během několika minut se dostali do dvoubrankového vedení, které do konce první části hry dokázali navýšit až na pět gólů. Naši hráči působili na hřišti ospalým dojmem, pozdě a nedůrazně přistupovali k soupeřům a často nechávali útočící hráče zcela volné.

Podobný scénář se opakoval i na začátku druhé třetiny. Po třech obdržených brankách jsme se dočkali zásluhou Ondrova důrazu i gólu v soupeřově síti. V těchto fázích pomalu začalo vyrovnávání obrazu hry, kdy jsme začali hrát důrazněji, rychleji přistupovali k protihráčům a několikrát se dostali na dostřel brány soupeře. Bohužel jsme ještě dvakrát inkasovali a do přestávky šli za velmi nepříznivého stavu.

Třetí třetinu jsme zahájili ve stylu, kterým jsme končili druhou část hry a celkově ji vyhráli 2:1, kdy první branku vstřelil po Ondrově individuální akci Lukáš Rys a druhou Metoděj střelou levou nohou.  


Celkově se nám v druhé polovině hrací doby a obzvláště třetí třetině ukázalo, že při včasném obsazování, rychlejší a důraznější hře můžeme sehrát zajímavou partii i s fyzicky a fotbalově vyspělejším týmem.   

 

Všichni kluci zaslouží poděkování za bojovnost !!!

 

 

Statistika: SK Střešovice 1911 - Junior 3:11 (0:5, 1:5, 2:1)
Branky: 1x Metoděj Beran, Ondra Jakoubek, Lukáš Rys

Sestava: Fanda Melounek, Patrik Moravec - Michal Novotný, Lukáš Rys, Tomáš Novák, Metoděj Beran, Adam Jakubička, Michal Čipera, Jirka Hudec, Ondra Jakoubek

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY