SPŘ'B' - SK Aritma Praha 1:4 (1:3)

AritmaStřešovice - " Hledá se střelec"- tak by se mohl jmenovat nadpis referátu z našeho posledního utkání, kdy jsme se střetli s vedoucím týmem naší soutěže - se sousední ARITMOU. V prvních dvou minutách jsme se vrhli před soupeřovu branku a měli dvě veliké šance, bohužel ani jedna střela se neujala.
Soupeř odpověděl stejnou mincí a po dvou rychlých akcích se už v 5´minutě ujal vedení 2:0. Hráči Aritmy nám ukazovali, že nejsou první náhodou a jejich akce nepostrádali rychlost a kombinaci. Naše obrana posílená o Marka Immera ale hrála velmi dobře a jak Martin Novák, Tak Filip Kodytek a Eliška Kulichová, která tentokrát nechytala, soupeře před našeho gólmana moc nepouštěli. Obě křídla Lukáš Barták a Martin Pospíšil lítali po svých stranách a dávali před branku jednu sehrávku za druhou. V útoku se postupně střídali Milan Hrdlička, Ondra Merxbauer, Hidetaka, Štěpán Jeleček, ale ani jednomu se nepodařilo skórovat, i když šancí bylo požehnaně. V druhé části prvního poločasu přidal soupeř třetí branku, kdy jsme nepokryli hráče na zadní tyči a ten hlavou skóroval. Ale i my jsme se do poločasu dočkali branky. Po střele Lukáše Bartáka doslova docpal míč za brankovou čáru Tomáš Novotný. I v druhé půli jsme měli šance, ale chyběl nám klid v koncovce. Tlačili jsme se dopředu se snahou alespoň vyrovnat, ale větší volno využíval volnější prostor v naší obraně a když zvýšil náskok na 4:1, bylo o zápasu rozhodnuto. Musím poochválit všechny za snahu a úsilí při hře s těžkým soupeřem, ale k tomu abychom bodovali nám chybí to podstatné - dávat góly.
 
 
Statistika: SK Střešovice 1911 - SK ARITMA Praha 1:4 (1:3) branka: Tomáš Novotný
 
 

Sestava: Vašek Hrdlička - Eliška Kulichová, Marek Immer, Martin Novák - Lukáš Barták, Lukáš Rys, Martin Pospíšil - Milan Hrdlička, Hidetaka Hironaka, Štěpán Jeleček, Ondra Merxbauer, Tomáš Novotný, Jakub Tobiáš

Jiří Barták 

foto z utkání naleznetu zde

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY