SPŘ'B' - Sokol Nebušice 8:0 (1:0)

Nebusice
Střešovice - Poslední podzimní utkání jsme sehráli se soupeřem z nedalekých Nebušic. Sestava byla dost promíchaná s hráči z našeho "áčka", protože u nás řádili nemoci. Celkem nás posílili 4 kluci. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Bohužel naši hráči míč častěji vodili sami, než by kombinovali a tak obrana soupeře měla jednodušší práci.

Naštěstí jsme brzy vstřelili branku, zásluhou Lukáše Bartáka, který ve 4'proměnil penaltu za ruku soupeře. Naneštěstí to byl jediný zásah do černého, i když šancí bylo nepočítaně. Před  naší branku jsme nebušické nepustili, což byla zásluha výborně fungující obrany. Do druhého poločasu byl úkol jasný: více kombinace. Záměr se zdařil a hned se to projevilo na skóre.  Ve 29' minutě jsme opět zásluhou Lukáše Bartáka zvýšili a za dalších 5'po přesném centru z rohového kopu zvýšil hlavou Honza Ďubašík. O zápasu bylo rozhodnuto. Nepolevili jsme a soupeře stále zaměstnával naše útoky. Dvakrát se v rozmezí 3 minut trefil Kuba Vidner, potom ještě dvakrát Lukáš Barták.  Poslední trefu zařídil Štěpán Jeleček, když se trefil po přesném rohu Lukáše Bartáka. Z našich hráčů byli na hřišti nejvíc vidět Jakub Suchánek ( přihrál na 4 branky) a Lukáš Barták, který 4 branky dal. Velký dík patři klukům z "áčka", kteří do týmu vnesli klid a kombinaci.


Statistika:
SK Střešovice 1911 - Sokol Nebušice 8:0 (1:0), branky: Lukáš Barták-4, Jakub Vidner-2, Jan Ďubašík, Štěpán Jeleček

Sestava: Eliška Kulichová - Ondra Merxbauer, Jakub Vidner, Filip Kodytek - Štěpán Horáček, Lukáš Barták, Martin Novák - Štěpán Jeleček, Jan Ďubašík, Jakub Suchánek, Hidetaka Hironaka

Jiří Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY