Zimní liga starší přípravka - program

           
  datum výkop utkání výsledek
  01.12.2019 09:00 Dukla JM B - SKS A 0:12
         
    09:00 SKS B - Dukla JM A 0:8
         
    10:30 Hrdlořezy - Vyšehrad 1:10
         
    10:30 Vršovice - Uhelné sklady 3:4
         
    12:00 Ďáblice - Roztoky 6:1
         
    12:00 Stodůlky - Podolí 12:1
         
  08.12.2019 09:00 SKS A - Roztoky 11:2
         
    09:00 Dukla JM A - Podolí 6:0
         
    10:30 Vyšehrad - Ďáblice 6:2
         
    10:30 Uhelné sklady - Stodůlky 2:6
         
    12:00 Dukla JM B - Hrdlořezy 1:5
         
    12:00 SKS B - Vršovice 6:3
         
  19.01.2020 09:00 Hrdlořezy - SKS A 3:4
         
    09:00 Vršovice - Dukla JM A 1:16
         
    10:30 Ďáblice - Dukla JM B 4:0
         
    10:30 Stodůlky - SKS B 6:1
         
    12:00 Roztoky - Vyšehrad 4:3
         
    12:00 Podolí - Uhelné sklady 1:9
         
  26.01.2020 09:00 SKS A - Vyšehrad 6:5
         
    09:00 Dukla JM A - Uhelné sklady 3:0
         
    10:30 Dukla JM B - Roztoky 6:1
         
    10:30 SKS B - Podolí 8:5
         
    12:00 Hrdlořezy - Ďáblice 3:5
         
    12:00 Vršovice - Stodůlky 4:13
         
  05.03.2020 16:15 Ďáblice - SKS A 3:5
         
  09.02.2020 09:00 Stodůlky - Dukla JM A 3:5
         
    10:30 Roztoky - Hrdlořezy 8:3
         
    10:30 Podolí - Vršovice 6:2
         
    12:00 Vyšehrad - Dukla JM B 7:1
         
  13.02.2020 16:15 SKS B - Uhelné sklady 1:8
         
  07.03.2020    
   O 11.MÍSTO 09:00 Dukla JM B - Vršovice  3:1
         
   O 9.MÍSTO 09:00 Hrdlořezy - Podolí 3:4
         
   O 7.MÍSTO 10:30 Roztoky - SKS B 5:3
         
   O 5.MÍSTO 10:30 Ďáblice - Uhelné sklady 7:1
         
   O 3.MÍSTO 12:00 Vyšehrad - Stodůlky 1:5
         
   FINÁLE 12:00 SKS1911 A - Dukla JM A 2:6

Tabulka Zimní Ligy

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY