• Galavečer SKS1911

    Předprodej vstupenek na Střešovický Galavečer zahájen!

    Celý článek

  • 01

    "Benfika" doma nasázela Písnici půl tuctu branek, a dotahuje se na první místo

    Celý článek

  • U17

    O výhře v Ostré bylo v zápase U17 rozhodnuto již po poločase

    Celý článek

nejbližší utkání
Radotín B - MB 3:2 (2:0)
U19 - Vlašim 4:0 (1:0)
U15 - Kladno 0:2 (0:0)
Dukla Praha - U13 13:0 (5:0)
Aktuality

O pohár ''U DVOU'' - program

datum výkop utkání - střelci výsledek  
11.01.2015 10:00 Lipence - Cholupice 1:2  
    vlastní - Zelenka, Polák    
  12:00 Motorlet U19 - SKS A 1:5  
    Blažek - Obermajer 2, Mikš 2, Rothe  
  14:00 Mníšek p/B. - SKS B 4:3  
    Zákora, Olšák, Novák, Vlček - Zvolenský, Vodička, Beneš  
  16:00 Rakovník - Admira B 1:1  
    Tvrz - Šindelář  
18.01.2015 10:00 SKS A - Admira B 4:1
Vokurka 3, Inneman - Ondrušek  
12:00 Lipence - Motorlet U19 1:3
Halgaš - Bulíšek 2, Eremiáš   
14:00 Újezd n/L. - Mníšek p/B. 6:4
Kohout 2, Kovář, Šebesta, Fišer, Mustedanačič - Novák, Rada, Moravec, Kindel  
16:00 Cholupice - Rakovník 2:1
Nevršil, Zelenka - Pucholt   
23.01.2015 19:00 Motorlet U19 - Mníšek 3:4
Eremiáš, Zítka, Sharf - Novák 2, Moravec, Kindel   
25.01.2015 10:00 Rakovník - Motorlet U19 0:8  
    Eremiáš 5, Zima, Mašek, Modr 
  12:00 Admira B - Lipence 2:2  
    Másílko, Semerenko - Vladyka, Adamec 
  14:00 SKS A - Cholupice 2:2  
    Vokurka, Jelínek - Dolák, Dombi 
  16:00 SKS B - Újezd n/L. 1:3  
    Bialek - Fišer, Kolář, Mustedanagič   
30.01.2015 19:00 Cholupice - SKS B 0:2
Vodička, Obermajer   
01.02.2015 10:00 SKS A - SKS B 0:3
Vajnar 2, Šulc J.   
12:00 Admira B - Cholupice 1:1
Lupínek - Pechar   
14:00 Mníšek p/B. - Lipence 6:0
Novák 3, Kindel L., Kindel M., Tomiska   
16:00 Rakovník - Újezd n/L. 2:6  
    Jirásek, Faigl - Mustedanagič 2, Emíz 2, Hojdarevič, Drina   
06.02.2015 19:00 Admira B - Újezd n/L. 2:6  
    Jirásek, Faigl - Mustedanagič 2, Emíz 2, Hojdarevič, Drina   
08.02.2015 12:00 SKS A - Mníšek p/B. 3:3
  Vokurka, Jelínek, Vodička - Novák 2, Moravec  
  14:00 SKS B - Rakovník 1:2
  Obermajer - Plaček, Nováček  
  16:00 Újezd n/L. - Lipence 6:0
  Kohout, Novotný, Nuhič, Hajdarevič, Mustedanagič, Krejcar  
13.02.2015 19:00 Lipence - Rakovník 4:1
Šalamoun, Cikrt, Hašek, Rominger - Pucholt   
15.02.2015
10:00
Motorlet U19 - Admira B 0:3  
12:00 Mníšek p/B. - Rakovník 7:1
Novák 2, Vlček 2, Noravec, Rada, Kindl M. - Nováček   
14:00 Lipence - SKS B 0:6
Vodička 2, Šulc V., Šulc J., Syrový, Zimčík   
16:00 Újezd n/L. - SKS A 3:4
Mustenahadič, Numič, Znamenáček - Vokurka 2, Obermajer 2   
20.02.2015 19:00 SKS B - Motorlet U19 4:1  
    Zvolenský 2, Brantal, Jelínek - Peroutka   
22.02.2015 12:00 SKS A - Lipence 6:2  
    Obermajer 3, Mikš 2, Šulc V. - Hašek, Poul   
  14:00 Cholupice - Újezd n/L. 4:3  
    Dolák 2, Janoušek 2 - Mustenanagič 2, Kovář   
  16:00 Admira B - Mníšek p/B. 1:3  
    Ondrušek - Novák, Rada, Kindel   
25.02.2015 19:00 Cholupice - Motorlet U19 2:4  
    Polák, Souček - Eremiáš 2, Peroutka, Dobiáš   
01.03.2015 10:00 Motorlet U19 - Újezd n/L. 0:3
Mustedanagič 2, Šebesta
12:00 Mníšek p/B. - Cholupice 2:1
Rada, Moravec - Zelenka   
14:00 Rakovník - SKS A 0:3
Brantal 2, Syrový   
16:00 Admira B - SKS B 7:0
    Štefan 2, Šindelář 2, Ondrušek, Lupínek, Němec   
 
 

 

 

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY