TJ Sokol Lochkov - MC 0:0 (0:0)

Lochkov - Předpolední zápas Céčka v podzimní části sezóny se odehrál na hřišti Lochkova. Céčko chtělo potvrdit vítěznou sérii a udržet se na předních místech tabulky.

SK Modřany - MC 0:3 (0:1)

Modřany - Další těžký souboj se soupeřem z horních pozic tabulky čekal muže C na hřišti Modřan, kdy všichni věděli, že to nebude snadný zápas. Proti nám bude stát velmi zkušený a silný tým, proti kterému jsme v minulých utkáních neměli štěstí a zápasy byly vždy hlavně o bojovnosti a fyzičce! Na utkání jsme se připravovali celý týden, kdy nám dodávalo sílu a chuť proti našemu soupeři zvítězit také to, že zde za svých mladých let bydlel a hrával jeden nejmenovaný střešovický trenér, od kterého se k nám dostávaly velice užitečné informace.

MC – Mezinárodní svaz mládeže 3:2 (1:0)

Střešovice - Důležité utkání s lídrem naší skupiny, na které se těšilo nejenom céčko, ale i celá střešovická obec, což se taky projevilo zájmem diváků o utkání. Náš soupeř byl pro nás těžko čitelný, jelikož jsme se s ním dosud neutkali, a jak zatím vidno, nemá jiné než postupové ambice. Mladý, velmi technicky a hbitě vybavený tým jsme mohli zastavit pouze srdcem, zkušeností, bojovností a týmovým výkonem!

TJ Sokol Nebušice - MC 0:3 (0:0)

Nebušice - Nádherné babí léto nás tentokrát zaválo na hřiště tradičního soupeře do Nebušic. Utkání s tímto celkem mají vždy velký náboj a kvalitu.

FK Řeporyje – MC 5:2 (2:2)

Řeporyje - Utkání bylo po domluvě místo na našem domácím hřišti odehráno na hřišti v Řeporyjích, bohužel nevlídné počasí, nebylo tím jediným nepříjemným, co nás to odpoledne potkalo. Rozhodčí o této změně nejspíš nevěděl, a tak se soudcovské píšťalky ujal domácí „lajk“.

• OC šestka