FC Přední Kopanina B - M'B' 0:0

Kopanina.jpg

Přední Kopanina (cig) - Fotbalisté FCPK B remizovali v 17. kole 1.B třídy doma s béčkem Střešovic 0:0. Je to třetí remíza rezervy FCPK v jarní části ze čtyř zápasů! Proti Střešovicím měla Kopanina jednoznačně více šancí, ale vstřelit gól byl neřešitelný rébus. Nepovedlo se to ani Michalu Rákosníkovi z penalty, který trefil tyč. Ovšem i soupeř zahodil pokutový kop. Klír trefil pro změnu břevno! V závěru byl vyloučen domácí kapitán Cigánek.

Kopanina B postavila pět hráčů z kádru áčka, ale ti nepomohli překonat houževnatého soupeře.
Očekávalo se, že zejména se prosadí útočná dvojice Kratochvíl - Nedvěd. Oba se dostali do šancí, některé z nich byly z kategorie vyložených, ale brankou neskončila ani jedna. Ve zmaru je následoval i nejlepší střelec domácích v sezóně Trojan, který se dostal na hřiště ve druhé půli místo Honetschlägera.
Největší tutovku měl na noze ve 37. minutě Rákosník. Po faulu na něj rozhodčí Slavík nařídil pokutový kop, míč si postavil sám faulovaný, ale poslal jej pouze do tyče!
O sedm minut předtím podobně naložil s pokutovým kopem Střešovic Klír jen s tím rozdílem, že jeho střela mířila do břevna!
Domácí svůj tlak vystupňovali ve druhém poločase, ale branka střežená Beerem byla pro ně tentokráte nedobytnou tvrzí. V samotném závěru pak šla Kopanina B do deseti poté, co byl po dvou žlutých kartách vyloučen kapitán Cigánek.
Střešovice B tak po podzimním vítězství 1:0 v domácím prostředí neprohráli ani v Přední Kopanině a vzájemné zápasy v této sezóně vyzněly v jejich prospěch.

 

Sestava FCPKB: Pavelka - Tyxa (67. Rákosník T.), Cigánek (K), Dvořák, Leubner - Slaboch, Honetschläger (46. Trojan), Sekerka, Rákosník M. - Kratochvíl, Nedvěd. Trenér: Čestmír Odstrčil 
Sestava SKS: Beer - Radoň, Vodička, Novák, Brantal, Apolenár (53. Pačanda), Maryška, Maialeh, Kubíček (K), Klír, Muller (62. Šulc). Trenér: Jiří Vajnar 

Rozhodčí: Slavík - Fiedler, Konvalinka
Delegát: Kutil
ŽK: Cigánek - Vodička 
ČK: 85. Cigánek (2x ŽK) 

 

Fotogalerie z utkání zde 

zdroj: www.fckopanina.cz

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY