MB - MSM Academy 1:5 (1:1)

Střešovice - další mistrák na domácí umělce jsme sehráli proti dorostencům z MSM a možné starosti nám signalizoval už středeční trenink na Bílé Hoře : účast 8 hráčů z toho 2 z jiných družstev a 1 v rekonvalescenci po zranění. Nedělní soupisku se nám pak podařilo naplnit s pomocí A a U19 celkem obstojně, avšak s 9 (slovy devíti !) změnami oproti minulému kolu a dalším rozšířením počtu hráčů nastoupivších za BÉ v poli v 7 zápasech na 35..

Sbornaja komanda působila technicky, rychle i důrazně, my jsme za ní - dá se říci - v ničem nezaostávali a měli výškovou převahu. Hráli jsme jednoduše, prakticky jsme vynechali kombinaci na vlastní půli a bojovali o dlouhé míče (celkem úspěšně). Naší bráně hrozilo nebezpečí hlavně po našich nevynucených ztrátách v předfinální fázi a při pár nepovedených pokusech o založení postupného útoku od vlastní brány. Do vedení jsme šli gólem I.Chvalovského, až třetího zakončujícího hráče při závaru ve vápně hostí. Měli jsme i několik dalších slibných náznaků / příležitostí, odstupový gól nepřišel, naopak, neudrželi jsme ani vedení. Hosté vyrovnali v závěru poločasu, po akci od půle středem do celkem zformované obrany. Zápas byl tedy výsledkově i herně otevřený, rozuzlení měl přinést až druhý poločas. To přišlo - bohužel pro nás - příliš jednoduše a brzy, z našeho útočného rohu. Solidně zahraný roh hosté odvrátili na vápno, po nevydařeném voleji  následoval brejk soupeře, zakončený naším faulem před hranicí vlastní šestnáctky. (Déjá vu ! ) červená karta, volný kop, vedení soupeře a my v deseti... Na rozdíl od minulého týdne nás tato situace tentokrát dostala do kolen. Než jsme se vzpamatovali, uštědřil nám soupeř ještě dva údery a bylo rozhodnuto. Z naší strany bylo už třeba "jen" utkání dohrát a průšvih ještě příliš nezvýraznit. To se nakonec podařilo, ačkoli MSM nepolevil a urputně se snažil stále vstřelit další góly, přidal jeden. Dost akcí i standartek jsme měli i my, gólem neskončila žádná z nich . Doba, kdy by jsme mohli hrou i výsledky potěšit vlastní srdce i oko fanouška ještě nenastala. Potřebujeme k tomu hlavně čas (ubývá velmi rychle), stabilní sestavu (neumíme jí vytvořit zejména s ohledem na překážky, jež brání většině našich borců ve stabilní účasti na zápasech a trenincích) a také "trochu" zodpovědnosti v krizových situacích (tabulku soutěže v počtu červených karet vedeme, v počtu žlutých jsme na bedně .....).

Sestava : Pospíchal - Krejčí Smejtek Němec Demuth (63.Kára) - Šulc Vondra (81. Tahir) - Uhlík Jelínek Burger (71.Bláha) - Chvalovský , dále připraven Hrdlička. Gól SKS : Chvalovský. Realizační team : Novák, Trhlík. 

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY