MB - Sokol Písnice 2:4 (0:1)

Střešovice - Borci z Písnice do jarní části posílil, dařilo se jim bodově téměř stejně jako nám, v minulém kole vyhráli v Lipencích atd. Nepočítali jsme tedy že nám odevzdá body bez boje ...

My jsme byli "nabití" hráči (na rozdíl od soupeře) a - přes enormní vedro -  po vydařené (?) sobotní  mentální a taktické přípravě odhodlaní ukončit sezonu vítězně. První čtvrthodina nepřinesla podle očekávání žádný tempofotbal, nicméně vytvořili jsme si několik dobrých šancí ke skorování. Do brány jsme míč (bůhvíproč!?) nenasměrovali ani jednou a tak nám lekci z produktivity uštědřil soupeř : 1 střela mezi tyče, 0-1. To na nás zanechalo "následky" a po zbytek poločasu jsme již srovnat (naší) hru ani skore nedokázali.  S doplněňováním čerstvých sil do ofenzivy jsme začali hned o přestávce a výsledek se dostavil brzy : Š.Uhlík srovnal skore a zdálo se (mi) že nic nebrání tomu abychom vzali otěže zápasu pevně do svých rukou a obrat dokonali. Probuzení však přišlo (opět!) příliš brzy =  za minutu (!). Hostující hráč  si v souboji o dlouhý míč vyžádal volný kop (HR po většinu zápasu reagoval pozitivně na verbální  "pomoc" hráčů Písnice a v hodnocení soubojů o míč se jejich výzvami řídil..) a po následné dalekonosné střele bylo 1 - 2. Celá "anabáze" (naše úsilí, práce, tlak a vydřené vyrovnání, následované okamžitým (!) jednoduchým gólem v naší síti) se pak zopakovala ještě jednou (za nás premierově v Bé skoroval J.Mařík) . Výsledkem naší frustrace a následné hry na riziko byl pak další, odstupový gól hostů naše šance a dokonání našeho zmaru neproměněným pokutovým kopem ..  Zápas jsme nezvládli (škoda), porazili jsme se sami "ve spolupráci" s hostujícím hráčem (č.10), který dokázal opakovaně, bez větších problému využít naše slabiny. V závěru jara jsme tedy - podobně jako v jeho úvodu - "vyhořeli", nicméně solidní práce našich chlapců a výsledky (19 bodů) v jeho rozhodujících fázích jara nejsou - hlavně s ohledem na průběh podzimu - úplně tragické. 

Sestava SKS1911: Hrdlička - Thor Smejtek Brantal Morgenstern (46. Mařík) - Minařík Papež (55. Štric) - Uhlík (71.Vejvoda) Lowe (80. Seyri) Askarov - Kouklík (46.Chvalovský). Dále připraven do brány Pospíchal.

Góly SKS1911: Uhlík, Mařík

Poděkování: 1. Většině hráčů Bé teamu. Odvedli v průběhu jara (od porážky na Řepích) dobrou práci,  až na výjjimky v záchranářských soubojích celkem obstáli a nepřipustili tedy zbytečně dramatický závěr sezony. Mužstvo (kvalitu hráčů) máme samozřejmě  na lepší umístění i výkony. Snad se jich tedy v nové sezoně - za předpokladu stálého, stejně kvalitního kádru a nižších absencí :-) - dočkáme. 2. Děkujeme i všem hráčům D, Cé a Á, kteří nám občas pomohli doplnit stav a sehráli solidní zápasy,  a také 3.  vedoucímu teamu K.Vondráčkovi za nenápadnou, ale důležitou a spolehlivě vykonanou práci :-). Speciální poděkování : J. Syrový. Byl připraven v kterémkoli okamžiku posílit naše (párkrát žalostně prořídlé) řady a přes malé množství odehraných minut vždy, kdykoli jsme potřebovali přispěl svou přítomností na hřišti i lavičce k fungování teamu .

Neúspěšná sezona je za námi, po pár dnech oddechu se začneme těšit na novu :-) 

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY