Slavoj Podolí B - MB 2:1 (1:1)

Podolí - K zápasu na Podolí jsme nastupovali v opačné pozici, než jsme byli donedávna zvyklí : soupeř hrající "o život" (netradičně povolal i playery přeborového áčka), my již "jen" o body a umístění. Počasí fotbalu příliš nepřálo, vedro na celý den osluněném kopci bylo víc než nepříjemné. Začátek zápasu tomu odpovídal, tempo nebylo moc svižné, hrálo se spíš na jistotu, což ovšem neubralo na množství nepřesností na obou stranách.

Přesto jsme měli trochu víc ze hry a vyjádřili to i vedoucím gólem I.Chvalovského (samostatná akce, důraz v osobní souboji, střela do prázdné brány). Vzápětí jsme si vzpoměli na časná jarní utkání a prakticky z rozehrávky soupeře inkasovali branku na 1-1, potrestáni jsme byli za neudržení koncentrace !  V následující fázi musel odstoupit po faulu protihráče I.Chvalovský, trefili jsme ještě tyč a později nepochopili (nikdo, kromě HR a možná někoho z domácích :-( jak jsme mohli přijít o výhodu pokutového kopu :  J.Mařík zakončil své sólo správnou kličkou golmanovi Podolí, ten však cestu našeho útočníka za volným míčem před prázdnou branku zastavil faulem.. HR však později vysvětlil, že se o faul nejednalo.  Závěr poločasu nás pak zastihl ve velmi špatném rozpoložení, výkon šel dolů a těšili jsme se do kabin ... Druhá půle začala o poznání lépe, Podolí jsme zatlačili k jejich vápnu a vytvořili si i gólové šance, pohříchu jsme v koncovce nebyli úspěšní , párkrát nás domácí "přerušili" ještě před zakončením .. Zlom ve vývoji utkání přišel v ca 70. minutě, s dalším zraněním našeho hráče (P.Kučera). Vzhledem k vyčerpané kapacitě naší lavičky musel do pole náhradní golman V.Hrdlička, což si vyžádalo určitý čas na přeskupení řad, na technické záležitosti, hru o 10 ti. V té chvíli jsme inkasovali a do konce zápasu již - ani po úpravě rozestavění a taktiky - nenašli fyzické ani psychické síly na vyrovnání. Nedařilo se nám v té fázi nic...Utkání jsme nezvládli, nehráli jsme (většinu času) dobře. Přesto šlo o zápas remízový, rozhodujícím faktorem bylo tentokrát zranění našich důležitých hráčů v obraně i útoku, chybně (nedostatečně) sestavená soupiska k utkání a s ohledem na nepříznivý průběh i výsledek víme, že mohla/měla být jinak řešena naše sestava i střídání... Na Podolí tedy skončila naše solidní serie 4 vítězství v řadě a 9 ti zápasů, od 3. dubna, bez porážky. To je přirozeně škoda, měli jsme ambice dotáhnout vítězné tažení do konce sezony a pokusit se dostat do první poloviny tabulky.... Horší je však zranění obou hráčů. Doufejme, že se obavy nepotvrdí a nepůjde o vážné komplikace. 

Sestava SKS: Pospíchal - Thor Kučera (80.Hrdlička) Brantal Morgenstern - Vejvoda Lowe - Uhlík (66.Kára) Michalanský Askarov (46.Minařík) - Chvalovský (24.Mařík).
Gól SKS: Chvalovský

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY