MB - ABC Braník B 5:2 (1:2)

Střešovice - Sobotní zápasy naší skupiny eliminovaly definitivně již i jakoukoli matematickou možnost našeho umístění mezi teamy ohroženými sestupem, takže jsme mohli a ještě můžeme naší pozornost zcela zaměřit na sousedy v tabulce nad námi ...

Braníku jsme chtěli vrátit podzimní porážku, kterou jsme utrpěli na jeho hřišti (0-3) a prodloužit tak řadu úspěšných zápasů. Přes naší znatelnou herní převahu (bohužel však gólově neplodnou) to byli hosté, kdo se ujal vedení, když skorovali z ojedinělého výpadu k naší bráně... Navíc dokázali zanedlouho přidat další gól, po rohovém kopu jsme neubránili dorážku zblízka. Ocitli jsme se tedy v delší dobu nepoznané situaci : dvougólové manko jsme doháněli (tenkrát bohužel neúspěšně) před dvěma měsíci.. Do přestávky jsme stačili reagovat jednou, ale vzhledem k obrazu hry jsme cítili reálné naděje na obrat v zápase a tedy neprovedli o přestávce žádné zásadní změny. Vyplatilo se nám to a druhou půli jsme v defenzivě zvládli bez větších problému (za zmínku stojí výborný zásah golmana O.Pospíchala, zastavení brejku hostujícího útočníka vysoko nad naším vápnem!). Dopředu to také bylo znatelně lepší, obranu Braníku se nám dařilo překonávat podstatně častěji a nebezpečněji než v první půli, což samozřejmě souviselo i s průběhem skore. I když jsme odstupové góly a tedy definitivní pojistky vstřelili opět až v poslední fázi utkání, můžeme napsat, že jsme vyhráli jasně a zaslouženě a to i přes to, že někteří z nás museli nastoupit na ne zcela obvyklých / oblíbených postech. Obrat z 0-2 na 5-2 také svědčí o naší zlepšující se psychické kondici... 

Góly SKS1911 :

34.´ I. Chvalovský 1-2 : náš útočník rázně ukončil spekulace o tom, jestli někdy nebo kdy zakončí levou nohou a dělovkou prostřelil golmana hostí

46.´ D.Michalanský 2-2 : dobrá nabídka pohybem (D.Michalanský), kvalitní průniková přihrávka (M.Lowe) a studená sprcha pro hosty ihned po návratu z šaten

64.´ Š.Uhlík 3-2 : J.Mařík se "nakonec" rohodl (správně :-) , že doplní samostatnou akci I.Chvalovského, v záverečné fázi převzal míč a naservíroval před odkrytou část branky, kde bezpečně proměnil Š.Uhlík

83.´Š.Uhlík 4-2 : po akci na pravé straně lobem ukončil naděje hostí na bodový zisk v dnešním zápase

88.´: I. Chvalovský 5-2 : při autovém vhazování do vápna neposlechl signál branického golmana "Já!", prodloužil míč přes přední tyč a do branky a završil "bůra" 

Sestava SKS1911 : Pospíchal - Thor Papež Brantal Morgenstern - Vejvoda Lowe - Uhlík Michalanský Askarov - Chvalovský. Dále připraven do brány Hrdlička.

 

Fotogalerie z utkání ZDE

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY