FC Zličín B - MB 1:4 (0:3)

Zličín -  Dnes jsme chtěli zopakovat první půli posledního soutěžního zápasu, domácí držet v bezpečné vzdálenosti od naší brány a s využitím rychlého přechodu do útoku a křídelních prostor velkého hřiště působit obraně soupeře problémy, dávat góly.

V úvodní fázi jsme byli lepší než domácí a dařilo se nám vše, co jsme chtěli s výjimkou posledního bodu - skórování. Ve finální fázi jsme totiž zakončovali nepřesně nebo vůbec ... S přibývajícím časem jsme - dá se říct - hru kontrolovali a převahu vyjádřili i gólově. Do kabin jsme šli vcelku spokojeni, se stejným náskokem jako před týdnem a nadějemi na klidnější další průběh, neboť za prvních 45 minut jsme Zličínu dopředu nepovolili prakticky nic nebezpečného. Druhá část nebyla zpočátku moc zajímavá, Zličín stále moc "nekousal" (bránili jsme zodpovědně) a nám se nedařilo přidat definitivní pojistku. "Trochu" vzrušení přinesla až závěrečná čtvrtina, když jeden z hráčů domácích trefil překvapivou dalekonosnou střelou téměř od naší střídačky zadní vingl naší brány.. Domácí ožili, ale my jsme tentokrát zvládali komplikaci lépe než před týdnem : nebezpečí pro nás představovalo prakticky jen pár standartních situací okolo vápna (ubránili jsme je bez větších problémů). Všichni naši borci dnes odvedli poctivou práci a tak jsme stále drželi bezpečný odstup a doufali, že naděje Zličína ukončíme gólovým protiútokem do otevřené obrany. To se nakonec - i když až v nastavení-  podařilo. 

Góly SKS1911 :

21´M. Lowe 1 - 0 :  rychlá akce na pravé straně, centr z křídla, střelec ve správný čas na správném místě, kvalitní zpracování míče na malém vápně, dotaz golmanovi na jeho přání a míč umístěný pod břevno  

36´ I. Chvalovský 2 - 0 : dobrá pozice v prostoru přední tyče, poté co soupeř ne zcela pochopil naší útočnou akci :-)

39´ L.Morgenstern 3 - 0 : nebyl spokojen se způsobem, jakým jeho spoluhráč zazdil předcházející volný kop a ukázal svojí představu o správném provedení : přímý kop zatočil rovnou do zadní šibenice 

90. I.Chvalovský 4 - 1 : posila z dorostu J.Burger vyvezl míč do již na riziko hrající obrany soupeře a křižnou přihrávkou, o kterou si náš útočník dobrým náběhem řekl, jej poslal do samostatného nájezdu 

Sestava SKS1911: Pospíchal - Lesyk (55. Thor) Smejtek, Brantal, Morgenstern - Minařík, Papež - Uhlík, Lowe, Askarov (63. Burger) - Chvalovský. Dále připraven do brány Hrdlička.

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY