MB - SC Olympia Radotín B 3:2 (3:0)

Střešovice - Béčku Radotína se v posledních zápasech příliš nedaří, přijelo k nám se shodným bodovým ziskem jako máme my (tedy také "namočené" v bojích spodku tabulky) a hned s 5 ti hráči, kteří včera v přeborovém utkání porazili Podolí.

Začátek tomu ovšem nenasvědčoval a zdálo se, že máme šanci "potvrdit" body z minulého týdne i doma. Dalo by se říci, že v úvodu utkání "do čeho jsme kopli, skončilo v bráně soupeře" . Hosté byli nebezpeční, když jsme jim nechali dost času na adresné dlouhé míče na hráče, nabíhající za naší obranu a ze standartních situací. O.Pospíchal tak musel hasit několik nebezpečných situací. Poté, co M.Lowe završil svůj půlhodinový hattrick, situace i naše hra byla příznivá a jen někteří z nás si vzpoměli na zápas proti Radotínu před pár lety, kdy jsme v poločase vedli o 3 góly a souboj ještě vysoko ztratili ... Ve druhé půli tedy šlo o to nepustit soupeře zpět do zápasu. Naše hra se ("tradičně") zhoršila, šance jsme v té fázi neměli a nepodařilo se nám zápas rozhodnout ani s pomocí čerstvých sil do ofenzivy. Když hosté snížili znervoźněli jsme a věděli, že nás může čekat nepříjemný závěr, nepodaří-li se nám odpovědět gólově... To se naplnilo beze zbytku. Hosté otevřeli hru a tlačili se k naší bráně, my jsme sice tím pádem měli příležitosti rozhodnout z protiútoku do otevřené obrany, naložili jsme s nimi trestuhodně většinou již v počáteční fázi akce ...  Pár minut před koncem vstřelili hosté i kontaktní gól a my jsme se tedy strachovali o vítězství až do samotného závěru. Nakonec jsme vítězství uhájili a "zaknihovali" další  body, což je v naší situaci důležitější, než to, že jsme ve druhé půli předvedli bídný výkon.... Doufejme, že nám dnešní výhra umožní v závěrečných kolech sejmout nebo alespoň snížit vysokou úroveň nervozity z našich hlav a nohou.

Sestava SKS1911: Pospíchal - Lesyk Smejtek Brantal Morgenstern - Minařík Papež - Uhlík (90. Seyri) Lowe (60.Vejvoda) Thor (55.Askarov) - Chvalovský (65.Mařík) . Dále připraveni Michalanský a do brány Vondráček.

Góly SKS1911: Lowe 3

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY