FK Meteor Praha VIII B - MB 1:2 (0:1)

Miškovice - Naše plány na úspěch proti Béčku Meteoru začaly dostávat trhliny už v průběhu týdne kdy se z pracovních důvodů omluvili ze sobotního zápasu další tři playeři s aktuálně solidní formou a vzhledem k termínům utkání ostatních střešovických mužstev jsme obtížně naplňovali soupisku.

Meteor nás přivítal v Miškovicích na celkem pěkné, čerstvě pokropené travnaté hrací ploše, s příčným i podélným převýšením určitě přesahujícím metr.. My s "tradičním" plánem pro první poločas : "čekat" :-), bezpečně, zodpovědně, trpělivě atd .... a s již "tradičním" průběhem : naše vedení, přijatelná hra, naše šance (tyč, "nestřela" do odkryté brány, střela nad z bezprostřední blízkosti atd.) Soupeř  držený "na uzdě" a za poslední linií golman s pár důležitými zákroky.  Výsledek půle : naše vedení 0:1 (gól M.Lowe).

Poločasová přestávka také tradiční, důraz na dodržení určených úkolů, využití stanovených prostorů atd atd. Výsledek ? 46. min : gól domácích na 1-1 :-( Na začátku útočné akce domácích jsme nechali otevřenou levou stranu, čehož soupeř využil a po následném nešťastném zákroku našeho hráče se dostal až do vápna a srovnal... V dalším průběhu se hra přelévala ze strany na stranu, s přispěním horkého počasí síly docházely postupně oběma soupeřům, oba však mysleli na výhru a vytvořili si příležitosti ke skorování (my jsme několikrát zvolili špatné řešení v koncovce!). To se v závěru podařilo nám když pas L.Mogernsterna za stopery převzal a sólový nájezd proměnil mezi nohy golmana Mexa. Domácí sice vrhli všechny síly do útoku (několikrát jsme jim tlak usnadnili chybným rozhodnutím, rychlým odevzdáním míče), ale vyloženou šanci již neměli (serii rohů jsme dokázali odvrátit). Vezeme tedy 3 body po (většinou!) velmi b o j o v n é m výkonu, potřebujeme je potvrdit za týden doma.

Sestava SKS 1911 : Pospíchal - Thor Papež Brantal Morgenstern - Minařík Vejvoda - Seyri (89.Syrový) Lowe (66. Askarov) Uhlík - Chvalovský . Dále připraven do brány Vondráček.

Góly SKS : Lowe, Seyri.

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY