MB - Avia Čakovice 3:3 (2:1)

Střešovice - Za příjemného počasí, na pěkném hřišti, před kamerou Dohnal Production a pár fanoušky jsme nastoupili (naše letošní premiéra na trávě) v neděli v podvečer k třetímu dílu (zdá se nekonečného) seriálu, "Vyhrajeme už ?".

Soupeř přijel v silnější sestavě a s kvalitnějším výkonem než předvedl na podzim (1:1) a my jsme kopírovali několik našich předchozích jarních zápasů : Solidní první poločas, práce, zodpovědnost i herní převaha včetně šancí byly na naší straně celkem jednoznačně. Proměnili jsme z nich (zase pouze) dvě : Hned v úvodu jsme splnili "požadavek" a po delší době skorovali po rohovém kopu (P.Kučera) a v závěru střelou z poza vápna (Š. Uhlík). Hosté působili v první půli bezradným dojmem, jejich vstřelený gól padá na vrub nevynucené chyby v naší rozehrávce. A stejně jako v několika minulých zápasech i dnes se obraz hry ve druhém poločase se změnil. A stejně jako v minulých zápasech nešlo z naší strany o taktický záměr .. Nepodrželi jsme míč, působili nervózně a když soupeř využil krátce po pauze rychlý výpad ke vstřelení vyrovnávací branky, byli jsme našemu rytmu první půle na hony vzdáleni. Hra byla rozháraná a neurovnaná oboustranně, bez výraznější kombinace a souvislých pasáží, bez šancí. Více ze hry měl v té fázi soupeř a také toho po rychlém brejku a našem zaváhání využil. Nám zbýval na obrat dostatek času, bohužel už ne dostatek sil .. Výsledkem naší snahy byl tedy "jen" vyrovnávací gól (M.Brantal z penalty). Ke třem bodům nám dnes nejvíc chyběly fyzické i psychické síly ve druhé půli. Bodové konto narůstá remízami opravdu jen velmi pomalu... Příště nastupujeme proti Meteoru B, který nás na podzim obral doma o všechny body (1:3). "Vyhrajeme už ?"

Sestava SKS1911 : Pospíchal - Lesyk Kučera Brantal Morgenstern - Smejtek Papež - Uhlík Jelínek (61.Vejvoda) Lowe (76.Askarov) - Chvalovský. Dále připraveni Seyri a do brány Vondráček. Góly SKS : Kučera, Uhlík, Brantal. 

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY